Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Eurovision 2015 - my guilty pleasure

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si io consider ca Rusia merita sa fie printre primele locuri. Grecia are o reprezentare destul de buna, Israelul , Spania, Franta, Olanda, Georgia,Suedia, da, au sanse mari. Insa sper ca Voltaj sa fie trupa care invinge...oricum melodia Romaniei merita sa fie in primele locuri, mai ales din punct de vedere calitativ.  :)

 

Rectific, Olanda nu, ca nu s-a calificat(desi mie mi-a placut).

Editat de LuciaD
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olanda nici nu s-a calificat in finala. Si foarte bine ca nu, naspeta piesa.

 

 Pardon, Germania vroiam sa zic. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am urmarit Eurovisionul, nici macar nu stiu pe ce post se difuzeaza, dar melodia Romaniei o stiu si mi se pare destul de draguta, insa nu cred ca vreodata Romania va avea vreo sansa sa castige concursul asta. De fapt, nici nu-l consider concurs, castigatorii se aleg pe considerente politice, parerea mea.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am pus clipul si am incpeut sa pis ochii, sunt atatea familii in Romania in care parintii sunt nevoiti sa stea departe de copiii lor din cauza saraciei. Iar copilul din clip are ochii asa tristi. :(

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiero, imaginile din videoclip sunt dintr-un scurt metraj intitulat "Calea Dunarii" , prezentat si la Cannes. Ti-l recomand.

 

Mie mi-a placut Estonia in semifinale. Asta seara , nu prea. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba ce patetici astia, voltaj adica, de la Eurovision. Io ii descalificam numa pentru imaginile alea de pe fundal. Adica ce plm vrea sa insemne fetele alea triste?

Editat de Kewa
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×