Sari la conținut
Forum Roportal
June19

Nu am avut nici o prietena, de sex nu poate fi vorba.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un endocrinolog va prescrie testosteron, injectii sau plasturi. Sa vezi atunci guleai si navala!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

regret ca iei in ras o problema destul de serioasa.

pentru ca e destul de serios faptul ca unui mascul humanoid pana la varsta de 20 de ani nu i-au inceput sa fiarba hormonii.

aici nu e vorba de un tipar dat de vreo moda sau de societate. e o buba psihica sau fiziologica.

si nu-i nimic de ras.

si as sugera un control medical

 

Fix aceleasi recomandari le fac celor care nu au interes fata de matematica. Neaparat sa se prezinte la un control psihiatric.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca interesul meu scazut pentru matematica imi poate cauza o depresie dar sunt convinsa ca situatia tanarului nostru are mare sanse sa o faca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca interesul meu scazut pentru matematica imi poate cauza o depresie dar sunt convinsa ca situatia tanarului nostru are mare sanse sa o faca.

 

Nici pe un caine nu il face matematica sa aiba depresie.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

regret ca iei in ras o problema destul de serioasa.

pentru ca e destul de serios faptul ca unui mascul humanoid pana la varsta de 20 de ani nu i-au inceput sa fiarba hormonii.

aici nu e vorba de un tipar dat de vreo moda sau de societate. e o buba psihica sau fiziologica.

si nu-i nimic de ras.

si as sugera un control medical

Am incercat sa privesc in mod comic postul tau, dar adevarul este ca mi se pare destul de periculos pt. cineva tanar si lipsit de experienta sa ia in serios ce sustii tu, nu te supara, acum vorbesc si eu cat se poate de serios. Cunosc o femeie care la 18 ani si-a dus fortat fiul la prostituate intrucat a considerat ca e prea batran pt. a fi virgin. Repet, nu inteleg de ce toti trebuie sa se ralieze turmei, daca ralierea asta nu le aduce niciun beneficiu. Si de ce daca nu o fac sunt priviti ca niste persoane cu probleme. Nici eu n-am avut un prieten pana la 21 de ani si nici sex n-am facut pana la 22 si jumatate, desi am intalnit multe fete disperate sa o faca doar pt. ca ele considerau virginitatea o povara si le era frica ca vor fi aratate cu degetul, nu am considerat niciodata ca trebuie sa fiu ca ele si sa fac altfel decat simt. Daca as fi facut ca ele, n-as fi reusit sa obtin altceva, si asta in cel mai fericit caz, decat o scarba imensa fata de propria-mi persoana. Unii nu trebuie sa faca sex doar de dragul sexului si pt. a fi "in randul lumii", trebuie sa astepte persoana potrivita, iar daca nu apare, e mai preferabil sa ramana abstinenti, asta nu inteleg multi. Iar faptul ca nu mi-am inceput viata sexuala de timpuri nu mi-a creat nici frustrari si nici nu m-am confruntat cu probleme hormonale sau de libidou mai tarziu. Acum sa nu-mi spui ca baietii sunt diferiti de fete si fetele pot sta fara sex mult si bine, in timp ce baietii nu, indiferent de temperamentul lor, ca nu cred brasoava asta. Nu ii blamez pe cei care fac sex doar de dragul sexului sau o fac pt. ca se indragostesc de 10 ori pe minut, am mai spus-o, dar i-as ruga sa inteleaga ca nu toti sunt ca ei si sa incearce sa inteleaga ca nu-i gresit si nici anormal sa nu fii asemeni lor.

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fix aceleasi recomandari le fac celor care nu au interes fata de matematica. Neaparat sa se prezinte la un control psihiatric.

Cred ca ai vrut sa spui :  Neaparat sa se prezinte la un control matematic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai omul asta a refuzat o cur*a la 14 ani - care, daca si aia avea 14 ani n-avea cum sa fie una. Asta ar fi un soi de strike one. Daca nu o refuza, acum totul era bine. 

 

Barbatia poate fi o problema insa doar pana in momentul in care si-o foloseste. 

 

Sfat - du-te la o cur*a. Sau chiar mai multe.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ginecologic. :lol:

 

Baiatul a zis ca este timid, poate nu are probleme cu chhm ridicarea, insa nu indrazneste sa se bage in seama cu fetele si atat.

De la timiditate, care de cele mai multe ori nu o buba, cum cred multi, ci poate fi doar forma de manifetsare a unei persoane introvertite si pana la probleme psihice sau de potenta, e cale lunga. Un timid poate rupe patul, iar unui indraznet poate sa i se inmoaie dupa 2 minute. Oare iau toti in calcul faptul ca a fi bun de gura sau indraznet nu-i egal cu a fi bun la pat? :)

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai omul asta a refuzat o cur*a la 14 ani 

Sa stii ca nu am observat niciunul acest aspect important. Multumim ca ne-ai atras atentia. Pai daca asa se pune problema, incep sa cred si eu ca baiatul nostru trebuie sa aiba niste probleme matematice si sa aiba nevoie de un control matematic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×