Sari la conținut
Forum Roportal
Jet Black

Sa ma duc la curve sau nu?

Evaluează acest topic

sa sau nu  

13 membri au votat

  1. 1. Sa apelez la serviciile unei prostituate?

    • DA
      5
    • NU
      8


Postări Recomandate

 

 

    Adica sunt asa de varza ca nici cu o curva nu am tupeu sa fac sex ? Da, sunt varza si din punctul asta de vedere, ca imi trebuie relatie sa fac sex. 

  Daca eram atat de tare in seductia in baruri nu mai deschideam topicul asta. Am incercat si fug toate. Nu m-as duce la o centurista.

 

Aicie e buba ,,, de ce a plecat prietena??? ,,, si ce mai ai defecte sau probleme ca esti singur???

 

     Buna asta. Doua presupuneri fara nici o baza: 1) ca m-a parasit ea si 2) ca am defecte si probleme(nu sun perfect binenteles)

  Eu m-am despartit de ea.

 

 

   Multumesc pt. grija....cred.

 

 

 

  Asa e, nu e doar o descarcare.

 

Da o crestina..asa buna de alergat...nu gasesti si tu?

 

  Eu gasesc, dar nu ma gasesc ele pe mine.

 

 

 

 Vorba vine ma vrea. Da, sunt doar un alt client. Si cand te gandesti ca au fost cazuri cand s-au indragostit clientii de ele sau chiar prostituatele de clienti.

Cum testez prezervativul inainte? 

 

 

    Se descarca si singura dupa un timp, fara sa vrei.  :hunter:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 prefer sa imi inmoi bastonu intr-o 'curva de bar', decat intr-o curva de sosea.

 

 

Aia de sosea nu e curva, e profesionista, face o meserie. Aia de bar e intradevar curva. 

Daca as fi fost barbat, as avea mai multa incredere in una care-si face meseria ca la carte, decat in una agatata in vreun local, care cine stie cu cati pleaca acasa saptamanal, in schimbul catorva bauturi oferite in bar. 

Gasesti una in bar, ii oferi bauturi grupa mare, flirtezi cu ea, ea e atrasa de tine pe cine stie ce motive ( fizic, umor, numarul de bauturi oferite si efectul lor), pleci cu ea acasa in aceiasi noapte, ea e mustita usurel sau mai mult, e in calduri, abia asteapta sa sari pe ea....vezi sa nu vina ea cu idea de a folosi prezervativ. :doh: Si uite asa habar nu ai cu cati s-a culcat fara latex inainte ta. Bineinteles tu ca barbat poti scoate prezervativul din buzunar, dar e recomandat sa te rezumi doar la sex conventional. Fara orale, ca sa fii sigur ca nu contactezi ceva din gura sau veverita aleia.  :lol:

In la schimb una care practica prostitutia ca profesie, sansele sunt mari ca ea sa foloseasca protectie cand si-o pune cu toti strainii. 

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

    

 

  Asa e, nu e doar o descarcare.

 

 

Atunci nu vad ce ai cauta la prostituate, parerea mea e ca e mai ok sa alegi abstinenta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jet, comanda-ti mah o papusa gonflabila de pe net. Cica sunt foarte realiste astea din ziua de azi, acolea jos ma refer. :rot:

O imbraci cum vrei tu, o machiezi, ii dai un nume sau nu, stai frumusel in intimitatea casei tale unde nu te stie nimeni ce faci si cand faci si plusul e ca platesti doar o data, costul si livrarea. 

Si te poti uita cu ea la fotbal, fara sa comenteze aiurea. :lol: Ba chiar poti sa o costumezi in fiecare zi altfel, haine, peruca, nume si ai impresia ca mereu esti cu alta. 

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ai parasit-o ?

 

   Nu mai conteaza.

 

Aia de sosea nu e curva, e profesionista, face o meserie. Aia de bar e intradevar curva. 

 

 

 Da, sa stii ca exact asa e. NOT

 

Atunci nu vad ce ai cauta la prostituate, parerea mea e ca e mai ok sa alegi abstinenta.

 

  Vrei sa zici obligat sa aleg intre abstinenta si sex cu o prostituata.

 

Jet, comanda-ti mah o papusa gonflabila de pe net. 

 

  Sa-ti dau report...sa nu-ti dau... Faci misto de situatie sau de mine? Nici nu-mi place fotbalul,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat ca mesajul meu e amuzant, dar intentia mea nu a fost sa fac misto. Eu am vorbit serios. Dar na, da-mi raport daca vrei. :pardon:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2:

 

Eu zic sa te duci. Altfel o sa te tot gândești la sex. Sau curve.

Protecție. Și da-i înainte ca la război.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×