Sari la conținut
Forum Roportal
adiclipota

UNTOLD FESTIVAL CAUTĂ AMBASADOR!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Sunt dintre aia care zic ca a fost playback. Macar partial.

Am vrut sa zic ca a fost misto sa il vedem pe Dan in chiloti de baie. Mereu o placere. Inca vo 10 ani.

Editat de Rodica`
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aud prima oara de el si mai sint multi pe lista muzicala de care nu vreau sa aud ca si de noii actori premiati la greu cu Oscari!!!

Urmeaza sa-i caut muzica dar si ce canta ... vreodata, acum sint prea ocupata.  

Merci pentru informatie!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu plăcere. E un fel de Captain America, un flăcău american cum vezi în filme. Un fel de Smiley de la voi pe care îl canta toți puștii. Sigur, păstrând proporțiile. 

Dar nu ca să plătești bilet sa vezi asa un concert numai dacă te duce fiul cu forța. Cu toate ca am văzut înregistrări live cu totul remarcabile. Nu a fost cazul aici. Posibil sa fi fost prea supradimensionat totul pentru ceva mai elaborat, nu știu. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu nevoita sa merg la concerte in San Diego cu copiii la Nirvana, si multi artisti necunoscuti de marele public atunci in1987, care cantau in anumite locuri unde nici nu voiam sa intru.   Erau si adulti din facultati care ascultau muzica din beci care avea mari sanse sa ajunca la culmi iar NIRVANA a fost un exemplu.   

Metalica a fost cealalta experienta scumpa in acei ani, erau si ei la inceput de un succes neprevazut.   Fiul meu a dat o groaza de bani pe tot feluri de discuri, pe urma casete si CD-uri cu acel grup iar eu le pun de ici-dincolo ca nu se arunca asa ceva sau nu vreau sa le donez ca altii sa faca bani pe amintirile din trecut.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gheboasă, Jandarmeria şi UNTOLD, citați la CNCD. 

"Preşedintele Consiliului National pentru Combaterea Discriminarii Romania (CNCD) a anunțat că Jandarmeria, Untold și Gheboasă vor fi citați la audieri, după scandalul generat la festivalul clujean, unde zeci de tineri au cântat versurile unei piese obscene interpretată de Gabriel Gavriș (Gheboasă)."

https://evz.ro/gheboasa-jandarmeria-untold-cncd-asztalos.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gheboasă va fi uitat repede. Un celebru cântăreț nu-i dă nicio șansă

Gheboasă va fi uitat repede. Un celebru cântăreț nu-i dă nicio șansă
Gabriel Cotabiță a vorbit despre scandalul în care a fost implicat trapperul Gheboasă la Untold. Solistul trupei Vh2 consideră că acest tânăr va fi uitat în curând și că vor apărea alți artiști.   Solistul trupei Vh2, Gabriel Cotabiță, a declarat că există o legătură între evoluția muzicii și societate românească. Acesta a mai spus că mulți tineri au luat note mici la examenul de limba și literatură română și că este normal să aprecieze muzica trapperului Gheboasă.
 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bătaie pe abonamente la UNTOLD 2024. Prima rundă de vânzări, epuizată

Bătaie pe abonamente la UNTOLD 2024.  Prima rundă de vânzări, epuizată.

UNTOLD se desfășoară din 2015 încoace şi prima ediţie a festivalului a avut loc între 30 iulie şi 2 august 2015, în anul în care Cluj-Napoca a fost desemnat Capitală Europeană a Tineretului.   La vremea respectivă au participat în medie peste 60.000 de oameni pe zi.   La prima ediţie au participat Armân van Buuren, Avicii, David Guetta, ATB şi Tom Odell.

https://evz.ro/bataie-abonamente-untold-2024-runda-vanzari-epuizata.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×