Sari la conținut
Forum Roportal
valy_bendria

Scholl Velvet Smooth - solutie eficienta pentru pielea ingrosata de pe calcaie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am primit de la Scoll Romania prin BUZZStore un kit ce continea o pila electronica Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals si o crema de ingrijire a picioarelor. Cautam de mult o solutie de eliminare a pielii ingrosate de pe calcaie, ceva in afara obisnuitei pietre ponce. Pentru mine era prea greu sa folosesc piatra ponce, nici nu eliminam toata piele ingrosata si ma si raneam. Apoi am primit pila electronica Scholl Velvet Smooth si vreau sa spun ca am scapat de pielea ingrosata si fara nici un efort. Vreau sa spun ca am obtinut rezultate ca la salon.

E adevarat nu se compara pretul pilei cu cel al unei pietre ponce, dar nici rezultatele nu se compara.

Voi ce preferati piatra ponce sau pila electronica?

Ati testat pila electronica Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu testez nimic, merg la pedichiurist si-mi freaca calcaii pentru extra 5 dolari de numa-numa!!!   De ce sa investesc in aparatura cand tot am de mers la taiat de unghii cu forma si profesional ingrijti ca si piciorul pana la genunchi, masaj cu zahr ros, creme, etc., pampering se cheama.

Eu dupa ce vin de acolo ma simt satisfacuta si de milioane, manichiura e inclus la fel in placerea de a se relaxa!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pila electronica Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals este foarte usor de folosit, iar daca nu ai timp de dus la salon, reprezinta o solutie. In plus, sunt situatii cand vrei sa pleci la o petrecere neplanificata si la salon este inchis. Atunci, nu e mai bine sa ai pe ce pune mana si sa rezolvi problema in timp util?! Nu spun ca nu e fain de mers la salon, dar si pila electronica e o solutie utila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acasa folosesc pila de pechichiura de la Microplane. Face treaba excelenta in perioadele dintre mersul la salon.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×