Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Tipele misto n-au prieteni-barbati. Au barbati care vor să le

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Are dreptate. Ceea ce nu spune, sau nu stie, este ca o tipa care nu te simte ca ai vrea s-o, nu prea iti acorda atentie, dacat daca nu te poate evita.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Daca vedeti un tip insotit de o pocitanie, nu va manifestati interesul in ceea ce-l priveste. 

 

Nivelul tipului care a scris articolul. Mai mult nu-mi trebuie.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ete cucu si cu voi, nu v-ati saturat dreaq de gastronomie si dedicatii?

 

gasiti voi teme de discutie daca asta e pocitanie

 

frumoCsilor

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Realitatea e ca azi poate sa scrie oricine si mai ales sa devina celebru printr-un stil acid. Si cei care se duc la munte cu maneaua rasunand prin portbagajul deschis au cu siguranta filosofia lor statornica de viata si si-o exprima la fel de arogant ca tipul asta.

 

Sa crezi ca ai buchisit tot mapamondul e o aroganta; nu de alta dar suntem multi :) .

 

Nu zic ca barbatii n-ar avea un instinct mult mai puternic in sensul asta; majoritatea (daca nu toti, dar sa imi iau o marja de eroare) cu care am discutat pe tema asta au spus ca asa e. Dar de la avea un impuls la a il transpune in viata reala, in interactiunea cu altii, e cale lunga. Sa aderi la punctul lui de vedere inseamna sa ii consideri primate guvernate exclusiv de instinct, incapabile de a relationa si altfel, de vointa proprie, practic. El nu spune ca barbatul si-ar conasidera amicele atragatoare ci ca vrea sa le f-ta la propriu, in mod obligatoriu. Ca le pandeste (poate si de 25 de ani,daca regula se aplica tuturor) pentru sex, orice conversatie purtata in acest interval avand scopul respectiv.

 

Daca nu ii cunoastem pe cei de langa noi, ne gandim macar la scriitori, poeti, filosofi, teologi samd. 


ete cucu si cu voi, nu v-ati saturat dreaq de gastronomie si dedicatii?

 

gasiti voi teme de discutie daca asta e pocitanie

 

frumoCsilor

 

Nu discutia e o pocitanie, ci insul care a scris asa ceva are un nivel al gandirii foarte jos, prin urmare nu poate fi luat in serios.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Care-i noutatea sau mai bine formulat ... pentru cine este noutate asta???

 

Asa a fost mereu, daca o fata s-a simtit de milioane imbracata-n niste tzoale mai exclusiviste, ideea despre ea a fost si va ramane ca a iesit la 

agatat barbati cu bani.   

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aici femeile pot sa bata campii cu voiosie zile intregi, pe sute de pagini...adevarul e dincolo de noi

nu putem decat sa credem varianta care ne convine mai mult, in functie de personalitatea fiecareia

 

doar barbatii stiu exact ce e in mintea lor.... dar n-as baga mana in foc ca tipul ala are creierul chiar "pocit" :)

poate doar un pic pervers.... da' numai un pic!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ete cucu si cu voi, nu v-ati saturat dreaq de gastronomie si dedicatii?

 

gasiti voi teme de discutie daca asta e pocitanie

 

frumoCsilor

Asta-mi place la Amperas:le zice direct si la bullseye! :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, eu n-am prieteni barbati.

Ce zice nenica ala in articol mi-a confirmat si Naeemu cand l-am intrebat. Cica are dreptate si ca barbatii gandesc asa.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×