Sari la conținut
Forum Roportal
kyroptus

Congresul nimfomanelor...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un tip urca in avion si isi ocupa locul. In asteptarea decolarii vede ca

urca in avion cea mai frumoasa femeie pe care a vazut-o vreodata. Femeia vine direct spre el si se asaza chiar pe locul de linga el. Incercand sa intre in vorba, intreaba:

- Calatorie de afaceri sau de placere ?

- Merg la Congresul Nimfomanelor de la Chicago ii raspunde femeia.

Incantat de prezenta celei mai frumoase femei din lume, care in plus mai e si nimfomana, tipul o intreaba:

- Si care este rolul tau la acest congres ?

- Lector, raspunde femeia. Folosindu-mi experienta vreau sa demontez unele dintre cele mai cunoscute mituri despre sex.

- Interesant... spune barbatul, tremurand vizibil. Si care ar fi miturile astea ?

- Pai, unul dintre cele mai populare mituri se refera la barbatii afro-americani, despre care se spune ca sunt cei mai dotati, cand realitatea demonstreaza ca cei mai dotati sunt de fapt descendentii pieilor rosii. O alta credinta impamantenita este aceea ca francezii sunt cei mai buni amanti, cand de fapt cei mai buni amanti sunt grecii si urmasii lor...

Dandu-si seama ca a fost luata de val, femeia ii spune jenata:

- Imi cer scuze. Va bat la cap cu problemele mele personale si nici nu ne-am cunoscut...

Barbatul ii intinde mana si-i spune:

- Vai, dar asta nu-i o problema. Ma cheama Winnetou... Winnetou Papadopoulos...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- Imi cer scuze. Va bat la cap cu problemele mele personale si nici nu ne-am cunoscut...

Barbatul ii intinde mana si-i spune:

- Vai, dar asta nu-i o problema. Ma cheama Winnetou... Winnetou Papadopoulos...

 

 

 

Am auzit gluma la biserica reformata maghiara diferenta ca tipul potential era polonez !!! si nu mai tin minte numele de botez dar de familie era Pulasky si asta nu e gluma !!! :cry: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×