Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Cand citim gresit titlurile topicelor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acu cateva zile am citit Vriieză in loc de Viteză.:lol2:

E si asta o limba de circulatie roportaliana, un dialect.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bărbatul cu cea mai mare pensie din România!

Ma uitam la poza azi noapte care reclama "barbatul ce cel mai mare penis din Romania" ca este cam matur si prea imbracat, si se scrie gresit gramatical cel/cea ... nu cred ca era pe pagina de Finante articolul :bb:

El este bărbatul cu cea mai mare pensie din România. Ce a muncit la viața lui - YouTube

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi am văzut un ad care zicea Vacante cu până la 60% reducere.

Eu am citit Vaccinuri cu până la 60% reducere și am fost puțin nedumerită.

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reclama la Penny.

Vii cu bacterii vechi, pleci cu bacterii noi.

Evident ca era baterii.

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 03.06.2021 la 4:41, The Unknown a spus:

Bărbatul cu cea mai mare pensie din România!

Ma uitam la poza azi noapte care reclama "barbatul ce cel mai mare penis din Romania" ca este cam matur si prea imbracat, si se scrie gresit gramatical cel/cea ... nu cred ca era pe pagina de Finante articolul :bb:

El este bărbatul cu cea mai mare pensie din România. Ce a muncit la viața lui - YouTube

Pfoai, mama,Olga, eu tot asa am citit acum. Da, am o imaginatie sexy, ca sa nu scriu cu vulgaritati, cum obisnuiam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, tot ma uitam la poza barbatului ca de obicei e mult mai lejer imbracat unu cu care se reclama sex dar si mai tanar ... cautam o explicatie, dar n-am mai citit titlul si nu aveam nici vocea ON  sa aud ce se spune acolo.

Desi am fost diagnozata zilele trecute cu Vision 20/20 = perfecta vedere,  totusi se intampla la orice varsta sa vedem ceva altfel. 

Cateodata mai pronunt altfel un cuvant decat aveam de gand sa spun, seamana cuvantul la inceput ... asta in ultima vreme am observat, anul asta de cateva luni.   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum cateva minute am trecut in fata TV-ului ca sotul se uita la tenis din AU si jucau 2 barbati, pe unu il chema "Alcatraz" ... aveam ceai fierbinte in mana, am depus in birou si m-am dus sa mai citesc odata si litera "t" nu era acolo in numele lui, jucatorul Alcaraz spaniol, 18 ani.  Usor de gresit la acest nume, cred ca nu eram singura surprinsa.

Insa, la pagina de cautare se scrie destul si despre Alcatraz :lol2: 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×