Sari la conținut
Forum Roportal
SeqenenreTao

Floyd Mayweather, Jr. vs. Manny Pacquiao

  

9 membri au votat

  1. 1. Cine va castiga?



Postări Recomandate

A, da? Hm.... puteam sa jur ca nu trebuie sa fie prea complicat un astfel de contract... ok, va las sa dezbateti... nu pot sa ma pricep si la box, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu l-am vazut pe M.P. in actiune dar Mayweather inteapa mai rapid ca o albina. Eu sunt pe mana lui, daca mai e si underdog il si apariez. Si meciul e pe 2/two/to May-Weather ? Hot and sunny everyday.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a mai vazut bad Weather si-n May :)

 

Floyd e favorit iar Manny underdog.

Cota e cam 1.5 la victorie prin decizie pentru Floyd. Vreo 7 daca da KO. 

Manny are cam 6,5 la victorie prin KO, si daca nu ma insel cam 6 la victorie prin decizie.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne amuzam putin.

Sunt destule glume si pe seama lui Manny, mai ales cu KO-ul luat de la Marquez, asa ca daca cineva se simte suparat il invit sa le urce aici :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, la 6 dimi! Ma mir ca il dau astia de la Pro.

 

Poate ne face Blues cafeaua, sa vedem meciul linistiti. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca am fost cel mai atent telespectator al ESPN pe subiect. Si ceva deja imi miroase a urat. Sunt multi bani, prea multi bani la mijloc, si se deschide tot mai des discutia unui rematch. De aici apare intrebarea logica - cine trebuie sa piarda pentru ca rematch-ul sa fie si mai bine monetizat? Iar raspunsul, pe aceeasi cale logica este Floyd. Ramanem asadar sa ne bazam pe dorinta lui Floyd de a ramane fara infrangere in cariera - banii stim cu totii ca ii iubeste - dar un rematch din postura de invins pe 2 mai, iar aduce ulterior mult mai multi bani - chiar si la un split de 60-40 in defavoarea sa. Atentie - Floyd a devenit "prea" umil fata de PacMan de la conferinta incoace.

 

Sa fie clar - daca vad meci de rahat la urmatorul nu ma mai uit. Chiar daca nu sunt eu in zona de PPV la momentul in cauza.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×