Sari la conținut
Forum Roportal
goagal112

Pot afla site-ul de pe care am downloadat o poza ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o poza in calculator downloadata cu 2 ani in urma si am nevoie sa aflu site-ul pe care am gasit-o. Poza am redenumit-o si nu am nici cea mai vaga idee de unde ar putea fi. Exista vreo modalitate sa pot afla? Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, daca pui poza aici, si fiecare dintre noi o trimite la 10 persoane, asta inseamna ca numarul personelor care o vor vedea va creste exponential si va ajunge in scurt timp jumatate din internet. Cu siguranta cineva a vazut-o undeva, isi va aminti si te va contacta. Poate vreun japo, poate vreun chilian. Nu dispera! Exista o sansa la un miliard de miliarde.

Doar pune poza aici, cu mailul tau scris pe ea, si eu voi incepe sa o trimit la primele 10 persoane din sistemul piramidal.


Mai ales ca te cheama si goagal, si te cheama in plus si 112.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ai fost de mare ajutor. Simtul tau al umorului e atat de dezvoltat incat m-a facut sa-mi para rau ca mi-am pierdut 2 minute facandu-mi cont aici. Poate totusi are cineva si un raspuns pertinent la intrebarea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauta cu google image, poate ai noroc si site-ul ala inca mai exista si poza inca mai e pe site.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deschizi google, in dreapta sus, sub bara de bookmark-uri ai optiunea imagine, click pe ea, apoi in bara de cautare o sa-ti apara un aparat de fotografiat, click pe el, iti apare asta :"Inseraţi adresa URL a imaginii" si asta :Încărcaţi o imagine. click pe "incarcati o imagine" si iti apare butonul rasfoire, click pe el si te duci in folderul unde ai poza, te pui pe ea si dai "open". That's all.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×