Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

N-am citit ce ai scris, am priceput din comentariile celorlalti.

O sa-ti las asta aici.

 

https://www.youtube.com/watch?v=R95KftL2H1g

 

Mama a zis ca o sa treci peste cea mai mare iubire cand o sa intalnesti pe cineva cu care sa faci mai multe decat cu persoana aia.

Nosce te ipsum.

Lucrurile bune vin celor care asteapta.

 

Felul tau de a fi e cea mai buna metoda de a "cauta" jumatatea. Nu exista "jumatatea ta" cu care sa nu te cuplezi si sa nu ramai. Deci nu, nu era "jumatatea".

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Felul tau de a fi e cea mai buna metoda de a "cauta" jumatatea. Nu exista "jumatatea ta" cu care sa nu te cuplezi si sa nu ramai. Deci nu, nu era "jumatatea".

 

Corect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca mi-am citit viitorul. Sunt apoape in aceasi situatie. Eu putin peste 21 ,el 37 .Eu Romania,el Austria ( pe perioada iernii si a verii). Eu Sibiu ,el Iasi. Vorbim de 3 luni in fiecare zi si abia asteptam sa ne intalnim si face-to-face in mai cand vine acasa . Telefoane zi de zi pana dimineata.... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca mi-am citit viitorul. Sunt apoape in aceasi situatie. Eu putin peste 21 ,el 37 .Eu Romania,el Austria ( pe perioada iernii si a verii). Eu Sibiu ,el Iasi. Vorbim de 3 luni in fiecare zi si abia asteptam sa ne intalnim si face-to-face in mai cand vine acasa . Telefoane zi de zi pana dimineata.... 

Si cu prietenul prietenei care mai este situatia?

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 nu mai inteleg nimic, m-a incurcat total georgiana. credeam ca e cu tipul ala..sau poate tipul ala e din austria pe timpul verii..kinda 37 de ani.

 

 

cineva sa imi deseneze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×