Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Care este originea ta planetară?

Postări Recomandate

Vin de la serviciu, mănânc ceva uşor după principiul " mănânc ca să trăiesc şi nu trăiesc ca să mănânc", beau o bere, vorbesc la tel cu un coleg de serviciu, cu un amic, cu o prietenă, încerc să citesc o pagină din Schopenhauer da n-am nici un chef, deschid televizorul: corupţie, violuri, violenţă etc., aşa că mai bine intru pe net şi...găsesc testul ăsta. Hopa, aici e de mine! Hai repede să aflu câte ceva despre originea mea planetară. Cică originea planetară ar fi primul loc în care ai experimentat viaţa fizică, Darwin ar fi cam mincinos şi cei mai mulţi dintre noi cam vin de pe alte planete.

Fac repede testul şi, hmm, cică aş veni de undeva din Orion. Şi eu care aproape aş fi jurat că vin din Pleiade! :(

În fine, dacă sunteţi curioşi, faceţi şi voi testul şi după aia mai vorbim...

 

http://www.garbo.ro/quiz/11321/Testul-Psiho-Astronomic-al-Originii-Planetare-un-test-absolut-provocator-despre-personalitatea-ta-galactica.html

 

 

 
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La nivel gnostic, Pleiadele reprezinta Terra= spatiu inchis iar Orionul reprezinta Universul =spatiu infinit

 

 

Eu cica sunt de pe Vega, constelatia Lira.

Editat de Aseneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wow! Înseamnă că vin din...infinit.

 

da, tu făcuşi testu? :biggrin:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Ai venit din constelatia Orion.

 

 

Mercic. Eh, m-am gândit şi io să mai schimb peisaju'.

 

 

Fleosc, eu sunt venita de pe Luna.

 

Păi, mă gândeam io... :biggrin:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a iesit ca eu vin de peste tot din Univers. Ciudat. Cred ca testul e gresit conceput. Am raspuns la toate optiunile cu DA, iar variante de NU nu exista.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a iesit ca eu vin de peste tot din Univers. Ciudat. Cred ca testul e gresit conceput. Am raspuns la toate optiunile cu DA, iar variante de NU nu exista.

Eh, tu încerci să dai peste cap testu'. Fii şi tu oleacă serios şi intră în joc! :biggrin:

 

 

Fleosc, eu sunt venita de pe Luna.

 

Păi, se ştie că pe lună sunt baze de cercetare, un fel de colonii :biggrin:. Ai fost născută, crescută şi educată acolo, ai studiat cât se putea studia şi după ce ai dat colţul...hop, te reîncarnaşi colea, pe Pământ. Simplu, nu? :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca nu ne-am inteles. :lol:

Ce am scris io acolo a fost rezultatul la testul meu, deci si io cica-s venita de pe Orion.

 

 

Ah, m-am prins, te felicitai pe tine însăţi! :lol:

 

 

Mdea, m-am reincarnat acilea, sa fiu pamanteanca lunatica. :lol:

Te alergam pe acolo, te mai ciupeam, da tu nu şi nu. Te reîncarnaşi colea ca să-mi mai dai o şansă, însă, deh, distanţa ne omoară! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe bune, taman voiam să întreb dacă venirăm numa din Orion şi din Andromena...nika?   :lol:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe bune, taman voiam să întreb dacă venirăm numa din Orion şi din Andromena...nika?   :lol:

 

:good:  :lol: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×