Sari la conținut
Forum Roportal
doa

Taxa pe viciu

Postări Recomandate

mda...poate chiar maine, vor instituii si taxa pe secs !

pe ala de akasa !

complketam un chestionar, spunem de cate ori o facem pe saptamana si....gata se poate deduce taxa !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda...poate chiar maine, vor instituii si taxa pe secs !

pe ala de akasa !

complketam un chestionar, spunem de cate ori o facem pe saptamana si....gata se poate deduce taxa !

:good: :stars: ce bine ca nu am motive pentru o astfel de taxa :doh: altfel nu stiu cum ma mai ajungeam cu banii :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:stars: :lol2: ce bine ca nu am motive pentru o astfel de taxa :o: altfel nu stiu cum ma mai ajungeam cu banii :doh:

eu sunt de acord...caci eu fac dragoste :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt de acord...caci eu fac dragoste :good:

 

Cu stanga sau... ? :lol2:

Glumeam. :doh:

Taxa pe viciu = evaziune fiscala :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu stanga sau... ? :lol2:

Glumeam. :doh:

Taxa pe viciu = evaziune fiscala :stars:

cu tastatura :good:

este o regula nescrisa...taxele nu trebuie sa depaseasca puterea de a plati a populatiei.degeaba maresti taxele daca oamenii nu pot plati...ori exact asta se intampla acum...oamenii sunt obligati sa gaseasca solutii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este o regula nescrisa...taxele nu trebuie sa depaseasca puterea de a plati a populatiei.degeaba maresti taxele daca oamenii nu pot plati...ori exact asta se intampla acum...oamenii sunt obligati sa gaseasca solutii

 

Cumparam de contrabanda. Cunosc eu pe cineva care face contrabanda cu tigari. Iau de la el, daca ma supara parlamentarii. :stars: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda...poate chiar maine, vor instituii si taxa pe secs !

pe ala de akasa !

complketam un chestionar, spunem de cate ori o facem pe saptamana si....gata se poate deduce taxa !

Daca ne-ar pune contor s-ar rezolva problema. Numai sa nu ne bage si abonament lunar! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ne-ar pune contor s-ar rezolva problema. Numai sa nu ne bage si abonament lunar! :stars:

...chestia aia cu abonamentul, e cam naspa!

sunt unii, care-l vor platii degeaba ! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da da sa va bage abonament si sa-mi dea si mie statul taxa ca va suport fumurile :stars: ...eh :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×