Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe mine ma omoară trăsătura asta comportamentala. Vorbeam ieri cu doctorul meu. Azis ca nu crede ca e un lucru rau. A spus ca înclinia sa creadă ca sunt o persoana bună.

Vreau sa ma inteleptesc, sa fiu mai aproape de adevăr. Ufff! Povarnisuri ! 

Editat de Cezara6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt cam aroganta în ultimul timp. Dar știți ce? Cred ca e mai bine sa fiu asa decât o persoana suferind de falsa modestie. 

Disprețuiesc mult. Imi plac lingusirile, dar sa fie cât mai '' autentice''. Adică nu poate sa îmi spună cineva' ' Ai memorie spatiala foarte buna! '', caci cu toată sinceritatea mea ii spun vreo doua.

Cred ca mulți dintre cei pe care ii cunosc sunt morți spiritual, asta dacă nu au vreo viata secreta. Pentru asta i-aș plânge, dar nu zic decât ca își merita soarta pentru va sunt mai câini decât mine. Hahaha! Pentru ce os ma bat eu cu ei? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As scrie niște dracovenii mari aici, nu o fac pentru ca exista și alegerea de a nu o face-o. Nu pentru ca mi-ar pasa de sancțiunile voastre! 

Da, am baut cam multa cafea și sunt ciufuta pentru ca din cauza hiperactivitatii nu pot sa fac mare lucru! 

Sa gândești și sa nu pui în aplicare, ce qu'on pense, voilà la vraie tribulation ! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar ma iubesc! Ma iubesc mult! 

Eu trăiesc! 

Si nu vreau sa mor. Nu vreau sa ma îndrăgostesc prostește și sa ajung sa fac ceva nesăbuit din cauza iubirii, sa ma căsătoresc. Nu vreau sa condamn ceva din non-existența primordială la ceva din non existența secundara.

Clar, spun multe și nu transmit nimic. 

Nu vreau nici sa umblu prin spellunci ca odinioara. 

Ce doresc ? Sa al un serviciu. Ce-mi mai doresc? Sa am unde sta. Și mai ce? Sa fac ce aproape ce vreau, fără sa ma réprimande ze cineva. 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiti cum vine asta? 

Lucrurile dorite de mine sa coincidă într-o oarecare măsură cu ceea ce e moral. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am iubit și am iubit, fiind prea combustibila. Dar am renascut. Voi regandi gradul de emoție din trăiri. Eu voi zice când voi avea chef ca am renăscut. 

Editat de Cezara6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În clipa în care am început sa ma plictisesc, am început sa îmi pierd și inocenta. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt nerăbdătoare să mă iluminez spiritual, sa merg la mare, sa fac bani multi (nu îmi mai ajung, numai ieri am făcut 1800 lei, în alte zile fac și 3000, alteori deloc), sa mă tatuez, sa te întâlnesc pe tine și pe cei câțiva prieteni ai mei. Acum sunt in bar, la distracție.

FB_IMG_16271434126533428.jpg

FB_IMG_16271433995141154.jpg

FB_IMG_16271431609193091.jpg

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×