Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unele lucruri nici macar mie nu imi sunt ingaduite sa le stiu pe acest pamant, eu m-am camuflat, par o muritoare banala. Insa dupa moarte voi reveni omniscienta si voi capata toate celelalte caracteristici care ma vor face sa ating perfectiunea. Eu am creat oamenii din toate caracteristicile mele rele, eu nu mai dispun de rau iar oamenii se revolta impotriva mea.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa moarte te vor manca viermii si vei atinge putrefactia .... :drag: ...

Asa credeam si eu inainte si voiam sa ma sinucid. Ce rost mai au cateva decenii pe pamant daca tot in neant ajungi? Si cum eram eu urcata pe scaun, cu streangul la gat si pregatita sa sar, am avut revelatia asta. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand ne-ai creat, ai folosit tehnologie chinezeasca? Fiindca imi pare ca de aici toate neajunsurile...

Daca eu explic ce stiu, de ce nu vreti voi sa intelegeti?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unele lucruri nici macar mie nu imi sunt ingaduite sa le stiu pe acest pamant, eu m-am camuflat, par o muritoare banala. Insa dupa moarte voi reveni omniscienta si voi capata toate celelalte caracteristici care ma vor face sa ating perfectiunea. Eu am creat oamenii din toate caracteristicile mele rele, eu nu mai dispun de rau iar oamenii se revolta impotriva mea.

Iti recomand sa vezi filmul asta:

 

http://www.imdb.com/title/tt0810988/

 

O sa-ti placa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×