Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si ma scârbește prostia mea si a multora care se lauda cu ea. 

Unde in alta parte sa dai de prostie pusa pe piedestal, decât pe Fb? Acolo se arata prostia cu onestitate. Dar nu doar acolo... Am văzut si azi prin târgul Iașului. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu, Xylio, tre' sa recunoști ca de ceva timp, tu iti faci situația foarte urata, NIMENI ALTCINEVA. Da, înțeleg ça à rămas cu traume psihice, dar eu zic ca tot poți să-ți faci viata mai dulce, când vei dormi cum trebuie, nu vei mai abuza de cafele, nessuri, Teama, code, alte pastiluțe magice, nu vei mai lua,, Supremul Rahat'' si... vei dormi si tu cum trebuie. 

Ca ai văzut, cum ești după ce nu dormi... Te plângi, dar nici nu exista un motiv intemeiat pt care o faci. 

Eu id ca tine, dacă e sa vorbim despre asta... Ia uite cine arunca cu dejecții in cine. 

Da stii ce ? Ma plâng mai puțin si nu tuturor. 

Trebuiesa fii merituos ca om pentru mine ca să mi te plâng. Hahaha

Mi se,, evapora''  porcăria asta din organism si revin la realitate. Una văzută deformat. Nu prea sunt atât de sictirita nici când sunt in extrema depresiei. Am nervi de 15-17 ani, ca in,, Ura impotriva umanitatii' ', topicul ala deschis de mine de-a-boule, in care scuipat intr-o parte și-n alta. 

Ma bucur nespus ca sunt singura acum. Dacă as fi avut pe cineva prin preajma, as fi făcut tambalau. 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa stiti care e ideea? Nu iau nici să-mi crape fierea in mine de atata mizantropie, nenorociți ala de calmant. 

Uite nah... 

Antiinflamatoriile sunt bune intr-un fel. Dar totuși... tratează un efect, nu cauza. 

O sa mi-l cumpăr pe ala prescris de dr, dar doar asa, sa zic ca fac si eu un tratament. 

Eu sunt stricata cu spatele, asta e adevărul. 

Si dacă mai fac abuzuri de tot felul de substanțe, o sa ajung stricata de tot, un alt adevăr. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Melania a spus:

aCelebrex, Naldorex, Arcoxia nu sunt antiinflamatoare scumpe.

Celebrex este ieftin in Romania???   Pe la noi este chiar foarte scump si doar anumiti doctori pot sa-l scrie pe reteta mai tare decat 200 mg, care-i zero cand cauti efectul ca te doare ceva.  Doar chirurgii au drept la tarii de 800 mg, din care 5 capsule, 1 pe zi, sint deajuns pentru a acoperi durerea de oase pentru urmatorii 20 de ani!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, The Unknown a spus:

Celebrex este ieftin in Romania???   Pe la noi este chiar foarte scump si doar anumiti doctori pot sa-l scrie pe reteta mai tare decat 200 mg, care-i zero cand cauti efectul ca te doare ceva.  Doar chirurgii au drept la tarii de 800 mg, din care 5 capsule, 1 pe zi, sint deajuns pentru a acoperi durerea de oase pentru urmatorii 20 de ani!!!

Am Celebrex ca tratament, da. Nu e de ajuns pentru a acoperi durerea.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×