Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca majoritatea dintre voi aveti o ura incomensurabila pentru mine dar eu nu am ce va face, ce vina am eu ca va sunt superioara? De ce va sunt superioara? Pentru ca v-am creat. Si v-am spus si de ce imi sustin cu inversunare teoria asta,cu faptul ca v-am creat. Ca va e ciuda voua, asta e partea a 2-a. Ce sa ziceti si voi? Doar ciuda v-a mai ramas dupa ce ati constientizat ca am dreptate. Nu vreti sa ma ascultati din ambitie si pentru ca ati inceput sa va complaceti in mizeria asta sociala. Si din acest motiv ati inceput sa ma faceti nebuna pe mine. Eu va dispretuiesc si nu va ascult ca nici nu trebuie, voi ar trebui sa ma ascultati pe mine. Ok, nu recunoasteti pe deplin faptul ca sunteti creatia mea dar de ce nu faceti ceva sa schimbati la societate utilizand ideile mele? 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca majoritatea dintre voi aveti o ura incomensurabila pentru mine

Tot nu ai inteles ca esti o persoana simpatica? Asta ramane valabil pana in momentul cand ai sa repeti de prea multe ori prostioarele astea. :)

  • Like 1
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu ai inteles ca esti o persoana simpatica? Asta ramane valabil pana in momentul cand ai sa repeti de prea multe ori prostioarele astea. :)

Nu sunt simpatica si ceea ce spun eu nu sunt prostii, e adevarul. Eu scriu aici tot ce gandesc, ideile astea sunt obsesive pentru mine, trebuie sa le scriu undeva ca sa mai scap putin de ele. Eu stiu ca sunt veridice insa uneori ma mai deranjeaza, de exemplu acum, eu vreau sa lucrez ceva dar gandurile imi distrag atentia de la scris

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca tu nu iti iubesti creatia?

Atunci prefer varianta Jesus.

O iubesc si de asta incerc sa o fac prin toate mijloacele sa inteleaga ca trebuie sa faca ceva ca sa se schimbe. Am o ura trecatoare, cel mai probabil

.

Putin imi pasa, Ampera,oricum tu nu prea esti demna de iubirea mea dar eu te iubesc oricum

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu ai facut  creatia de la inceput buna?

De ce trebuie sa se schimbe ea?

Te-ai gandit ca poate tu esti de fapt cea care trebuie sa se schimbe? Si creatia se va schimba o data cu tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×