Sari la conținut
Forum Roportal
Cezara6

Ura impotriva umanitatii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu prea am dispozitia necesara sa scriu dar totusi voi incerca sa umplu 2-3 randuri. Urasc umanitatea, mi-as dori distrugerea ei. Da, pare ciudat, de vreo 2 zile cred ca eu am creat tot universul, ca de fapt nimeni si nimic nu exista in mod real ci este doar imaginatia mea. Acum am ramas captiva in lumea asta imaginara, plina cu oameni, locuri obiecte care ma deranjeaza. Cel mai mult ma deranjeaza oamenii. Nu ii suport. Doar cateodata mi se mai intampla sa imi placa compania lor atunci cand ma baga in seama. Dar acum nu ma baga nimeni in seama in ciuda lucrurilor extraordinare pe care le fac. Adica voi, niste neicanimeni, creatiile proprii imaginatii sa nu ma bagati in seama...Nu stiu daca intelegeti dar voi chiar nu existati, sunteti inventia mea

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

reincepe tratamentul, fara caterinca...

Eu as avea nevoie de niste somnifere, recunosc,  dar nu pot sa plec la medic pentru asta ca dupa nu imi mai da drumul vreo 2-3 ani din spital :( Si in plus urasc tare mult psihiatrii, sunt niste oameni incomprehensivi care stiu doar sa prescrie tratamente care la inceput te fac leguma iar mai apoi te smintesc

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si te-ai gandit tu ca decat sa ma sminteasca de tot medicii,mai bine-i smintesc eu pe cei de pe roportal:))) Mai.... tu ai alte nevoi cred,dar cred ca ramai la stadiu in care esti:)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau niste persoane care la orice ora din zi si din noapte sa ma asculte, sa imi dea dreptate si sa ma asculte, altfel nu. Daca m-ar asculta nu le-ar fi rau dar oamenii sunt nestiutori si obstinati


Si te-ai gandit tu ca decat sa ma sminteasca de tot medicii,mai bine-i smintesc eu pe cei de pe roportal:))) Mai.... tu ai alte nevoi cred,dar cred ca ramai la stadiu in care esti:)

Ce nevoi sa am? Fii mai explicit

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa raman la stadiul la care sunt ca eu am atins perfectiunea. Perfectiunea este infinita, am atins-o asa ca nici nu ai mai trebui sa mentionezi sintagma asta "a ramane la un stadiu"

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi un om cu idei ca ale mele as coopera cu el deci as accepta dar nu m-as supune lui pentru ca am fi pe picior de egalitate

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×