Sari la conținut
Forum Roportal
Cezara6

Profesii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Electronica-automatica navala, specializare radio-radiolocatie-hidrolocatie. Hiperspecializare, centrale de conducere a "gurilor de foc".

Am fost cadru militar, marinar, sef de echipaj, electrician naval, sef electrician, sef autobaza, tehnician sisteme supraveghere-alarmare, QHSE, evaluator de risc, bucatar, camp boss. Sunt administratorul unui camp(varianta hard a camp boss-ului). Avantaje, mult timp liber(dat de experienta), fara munca fizica, bani...suficienti. Dezavantaje, mereu departe de casa, obligativitatea zambetului protocolar(clientul nostru stapanul...). Colege de birou, angajate pe criterii sexuale, ce trebuiesc protejate si a caror munca trebuie facuta. As schimba totul, pe o singura zi de mare, in mijlocul furtunii...Eu, fata in fata cu Dumnezeu. Dezavantajul total, SEDENTARISMUL!

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Electronica-automatica navala, specializare radio-radiolocatie-hidrolocatie. Hiperspecializare, centrale de conducere a "gurilor de foc".

Am fost cadru militar, marinar, sef de echipaj, electrician naval, sef electrician, sef autobaza, tehnician sisteme supraveghere-alarmare, QHSE, evaluator de risc, bucatar, camp boss. Sunt administratorul unui camp(varianta hard a camp boss-ului). Avantaje, mult timp liber(dat de experienta), fara munca fizica, bani...suficienti. Dezavantaje, mereu departe de casa, obligativitatea zambetului protocolar(clientul nostru stapanul...). Colege de birou, angajate pe criterii sexuale, ce trebuiesc protejate si a caror munca trebuie facuta. As schimba totul, pe o singura zi de mare, in mijlocul furtunii...Eu, fata in fata cu Dumnezeu. Dezavantajul total, SEDENTARISMUL!

Traian Băsescu? A, pardon ca numitul acu e agricultor. Sau mai stii? :think:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot la Basescu m-am gand cand i-am citit postarea. :)

Ce aveti cu omul? Numai malitiozitate...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt invidios ca nu pot avea creierul odihnit. Nu am fost norocos. Chiar a trebuit(si trebuie inca) sa muncesc. Si DA! Suntem ontopic!  :drag:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt invidios ca nu pot avea creierul odihnit. Nu am fost norocos. Chiar a trebuit(si trebuie inca) sa muncesc. Si DA! Suntem ontopic!  :drag:

 

Nu am inteles precis daca ai apreciat gluma. Daca nu ai apreciat-o, scuze.

Noi cu omul nu avem nimic si orice asemanare cu persoanele reale cred ca e pur intamplatoare:)

 

 

Otiliea, te pup  :airkiss:

Te pup bine? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Otiliea, te pup   :airkiss:

Te pup bine? :think:

Mai,eu nu stiu cine e userul Rodica,dar dupa cum reactionezi trebuie sa te puna moderator,da' ce spun eu moderator,administratorul roportalului.Acu' referitor la pupat,depinde unde ma pupi ca sa imi dau seama daca ma pupi bine. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×