Sari la conținut
Forum Roportal
Rebel XP

Poze tari-amator

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sigur o sa va placa...amuzati-va

 

Trimiteti si voi cele mai reusite poze ale voastre.

 

2 prieteni la Snagov (august 2005)

post-28781-1146045342_thumb.jpg

post-28781-1146045395_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As veni din nou cu rugamintea pe care am adresat-o si in alte topicuri : ar fi ideal daca ati micsora putin din calitatea pozei, astfel incat marimea fisierului sa fie una mai acceptabila. Ganditi-va si la cei ce (inca) folosesc conexiuni dial-up !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pun pariu k te-ai distrat pe cinste... ai incercat sa prinzi intrarea in apa?... sa prinzi picaturile de apa in aer...?

:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pur si simplu mi sa-a parut super misto sa te prinda in aer...salturile astea au fost facute fara intentia de a iesi o adevarata comedie :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@adrya

 

Prima foto - are ceva potential, incearca si alte incadrari.. si vezi cum faci la cerul ala sa nu-l mai arzi in halul asta.

 

A doua foto - interesata, dar mergea din alta directie fotografiat.. sa nu se vada ferestrele alea..

 

Imaginile din primul post sunt banale (ca sa nu zic altceva), claritate nema, incadrare vax... ideea e ok, dar mai ai de lucrat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@adrya

 

Prima foto - are ceva potential, incearca si alte incadrari.. si vezi cum faci la cerul ala sa nu-l mai arzi in halul asta.

 

A doua foto - interesata, dar mergea din alta directie fotografiat.. sa nu se vada ferestrele alea..

 

Imaginile din primul post sunt banale (ca sa nu zic altceva), claritate nema, incadrare vax... ideea e ok, dar mai ai de lucrat.

 

sunt fotografii facute pe unde m-am plimbat...spontane- si cu un aparat digital normal...amintiri...si cam atat...oricum multumesc pentru parere... :ok:

post-33562-1147015759_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poza realizata destul de curand unui prieten pentru site-ul sa de telefoane mobile.

Foarte putin editata in PS [am scos niste defectiuni ale pielii :blink: ]

 

PS: 2 versiuni...una `originala` si una putin mai mult editata. Sa-mi ziceti care `va face cu ochiul mai mult` :ok:

post-5688-1147027762_thumb.jpg

post-5688-1147027773_thumb.jpg

Editat de KingOBeer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×