Sari la conținut
Forum Roportal
aramis

Johannis, pas cu pas

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ehhhh,vedem vedem....pana una -alta sta la masa cu Blaga,Berceanu, Videanu,acest nou simbol al renasterii,momentul Obama al nostru. Nu am nici o speranta exact din noaptea alegerilor, de fapt era clar ca va fi dezastru de iese Ponta de iese Iohannis.

Oarecum era interpretarea fiecaruia fata de ce inseamna raul cel mai mic, de ales era doar intre Dumb and Dumber.

Sa fie bine!

Editat de Kilkoana
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am transmis pe Facebook mesaj contului lui Klaus Iohannis.

Domnule Iohannis,

Cel mai important mesaj pe care il veti transmite inca de la inceput privind intentiile Dvs. in mandatul de presedinte consta in selectia consilierilor si a oamenilor care va vor fi apropiati.

Va rog sa nu numiti personaje controversate, cu imagine publica proasta si compromisa. Astfel de persoane va vor compromite si pe Dvs. in ochii publicului, Dan Mihalache e unul dintre acesti oameni si numirea lui intr-o pozitie cheie va va afecta credibilitatea.

Va multumesc.

Otilia Nutu

 

Am primit raspunsul:

Bună seara,

Vă mulțumim pentru mesajul dumneavoastră și vă asigurăm de faptul că l-am transmis și domnulului președinte ales Klaus Iohannis.

 

Cu stimă,

Echipa Online Klaus Iohannis.

 

Eu as zice sa trimiteti cat mai multi. Daca va deranjeaza ce fac politicienii, cereti-le voi sa faca ce trebuie.

de pe facebook via twitter

Editat de mareexecutor
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ehhhh,vedem vedem....pana una -alta sta la masa cu Blaga,Berceanu, Videanu,acest nou simbol al renasterii,momentul Obama al nostru. Nu am nici o speranta exact din noaptea alegerilor, de fapt era clar ca va fi dezastru de iese Ponta de iese Iohannis.

Oarecum era interpretarea fiecaruia fata de ce inseamna raul cel mai mic, de ales era doar intre Dumb and Dumber.

Sa fie bine!

 

cu Blaga sta deocamdata, e indiscutabil.

 

de Berceanu nu stiu, n-am mai auzit nimic de el.

 

de Videanu am auzit în timpul campaniei (sau între cele dou tururi de scrutin) ca ar avea probleme cu justitia,

era un articol de ziar, era pus sub urmarire penala pentru abuz in serviciu.

nici Berceanu  nici Videanu n-au mai aparut public in ultima vreme (nu i-am vazut eu), posibil sa se dea la fund.  sau nu, asta vom vedea.

 Dan Mihalache

 

chiar e adevarat cu Mihalache asta?  daca-i asa, e nasol.

 

ma duc si eu sa-i scriu un mesaj anti.

 

sper totusi sa fie doar un zvon.

 

Eu as zice sa trimiteti cat mai multi.

 

done

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@aramis

 

 

am vazut, da.

 

deocamdata a confirmat doar Mihalache pt. EvZ,  sper sa nu confirme si Johannis.

 

o las la rubrica zvon, pâna se adevereste oficial. ca mi-e ciuda, d-aia.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce mă

ziceți-mi și mie să răză și gura mea

"Enigma Otiliei" este din ce party face ea parte. In posturile ministeriale de dupa alegeri s-au numit numai dintre cei din tabara castigatoare. Ca si cum talentul de bun conducator intr-un domeniu sau altul ar depinde neaparat de coloratura politica a fiecaruia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×