Sari la conținut
Forum Roportal
andra_moon

relatie pentru sex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 Dupa ce am facut sex iar m-a intrebat care a fost treaba cu baiatul ala, daca a incercat sa se culce cu mine, daca m-a sarutat, daca tin legatura cu el, dupa aia a inceput sa vorbeasca urat de el, ca se cunosc, sunt cunostiinte, nu prieteni. Eu tot ii spuneam ca nu m-am culcat, el ma punea sa jur, mi-a cerut si telefonul sa vada ce am vorbit cu el si s-a convins din mesaje ca nu am nicio treaba cu el. Inca ala mi-a scris in mesaje ca: esti o fata cuminte si de treaba, prostul ala nu te merita. Si s-a enervat si mai tare, a inceput sa vorbeasca urat de el, ca e asa si asa si ca il barfeste pe el ca se bage in seama cu mine, ca ii da mesaj ca e bulangiu, in fine, prostii..si am mai facut o data sex in seara aia.

 

De ce esti dispusa sa tolerezi asa ceva? Il iubesti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ahahahahha, adicatelea prima virgina care a ales un fuck buddy ca si prima experienta sexuala!

Bine.

Da, topicul tau despre ce e, ai vreo nedumerire?

You lil' pokemons...

da perfectule, multe nelamuriri am. daca citeai tot, stiai.

De ce esti dispusa sa tolerezi asa ceva? Il iubesti?

da

Bunicul meu (parca si acum il vad cum venea de la seceris fredonand incetisor o bucatica din Wu Tang Clan sau Eazy-E), avea o vorba care mi-a fost reazam in ceasurile de cumpana ale vietii. Bineinteles, alaturi de Braul Maicii Domnului si iconitele plastificate care fac parte din everyday carry-ul meu.

 

"Stop bitchin', you ho!"

ce ne mai place sa ne dam interesanti pe internet smile.png

Editat de andra_moon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In fine, dar nu imi e de asta, nu pot intelege jocurile astea, si vreau sa lamuresc cumva dar nu stiu nici eu ce sa i zic...si cum sa il iau...ca de atunci de cand l-am refuzat si m-am combinat cu altul (asta cu mult inainte sa facem sex) nu prea mai vorbeste cu mine, e rece si mi inchide repede..acum vorbeste frumos, s-a schimbat, dar tot nu stiu cum sa incep.

 

Nu este un joc. Omul are reale probleme emotionale si de comportament. Problema e la el, nu la tine ca ai iesit cu un alt tip la o cafea, nu te mai simti vinovata.

Daca nu-l iubesti foarte tare, incat sa nu pot trai fara el, da-i papucii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da

 

 

Analizeaza bine si vezi daca poti trai in acest carusel emotional.

Nu e gelos, asa stie el sa detina controlul: mitocaneste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Analizeaza bine si vezi daca poti trai in acest carusel emotional.

Nu e gelos, asa stie el sa detina controlul: mitocaneste.

Dar nici nu suntem impreuna, asta nu inteleg, am scris ca la inceput mi-a spus sa nu stau sa il sun ca e doar o aventura...acum ce mai vrea?

Eu zic ca la urmatorul lui interogatoriu, sa il iei la ture, anume in ce calitate intreaba si care e statutul lui. Am impresia ca esti palton pentru vreme rea.

Sau poate vrea sa mi-o intoarca, ca l-am refuzat in trecut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E clar ca ii pasa, insa tu trebuie sa stii din ce motiv.

Fie te iubeste, fie vrea doar sa-i fii disponibila atunci cand are chef. Insa, oricare ar fi motivul, te indrepti care o relatie toxica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune-i ce inseamna pentru tine, spune`i ca a fost primul tau barbat, spune-i ca esti debusolata in acest moment si ca nu stii ce sa crezi despre el. Spune-i cum te face sa te simti. Incearca sa fii tu cea matura, si spune-i toate astea cu demnitate dar calm, fara sa-i reprosezi. Spune-i tot ce simti si da-i timp sa "rumege" cele auzite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×