Sari la conținut
Forum Roportal
andra_moon

relatie pentru sex

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

E vorba despre un baiat. Noi ne stim de doi ani. Stam in localitati diferite, cam 50-60 km distanta. Am vorbit noi cam 2-3 saptamani, la tel zilnic, ne-am si intalnit de 3 ori. Dupa aia, el s-a tinut o perioada de mine, cam vreo 6 luni de altfel, sa ne intalnim, eu nu m-am intalnit cu el din motive copilaresti, ma tunsese una naspa si nu aveam curaj sa ma int cu el asa, dar nici nu i-am spus dc, si credea ca nu imi place de el. In fine, ma suna. nu ii raspundeam, apoi ma suna cam o data la 2 sapt, o data pe luna eu tot il refuzam. Apoi, dupa alea 6 luni ne-am intalnit, el voia sa fim impreuna, eu l-am refuzat si dupa aia m-am combinat si cu altul. El s-a enervat pe mine, nici nu mai vorbea, sau daca vorbea, vorbea urat, ca dupa 2-3 luni il sunasem eu voiam sa fim impreuna si nu mai voia, dupa aia daca ma vedea cu iubitul iar se enerva, ma rog numai chestii de astea naspa. Poate era ranit in orgoliu si cred ca nici nu-i mai pasa dupa asa o faza. In fine, recent, adica anul asta prin martie, (eram si singura de cateva luni)am devenit prieteni cu beneficii, asta ar insemna eu sa il sun cand vreau pentru sex, el la fel.Eu l-am chemat prima data. deci era clar ca nu am alte asteptari. Chiar el, imediat dupa mi-a spus: sa stii ca asta e doar o aventura, sa nu stai sa ma suni, am spus: da, normal. El a inceput sa se comporte ca un copil, ba ma suna cu ascuns, ba dupa aia l-am sunat de 2 ori pt sex, zicea ca nu vine, dar fantezii statea sa vb la tel, ma rog, voia sa ma enerveze si ma faca sa tanjesc eu dupa el. Si daca tot se comporta asa am zis ca mai bine uit de el, ca daca nu ne intelegem nu are rost, si decat sa stau in casa sa ma enervez, am iesit la o cafea cu un alt baiat dar nu ma gandeam ca o sa afle, sau daca afla nu ma gandeam ca ii pasa. El, prietenul meu cu beneficii, a mai stat o perioada in tara, apoi a plecat la munca in strainate pentru 2-3 luni. Dupa aia, din senin, dupa o luna in care nu am vorbit deloc, a intrat pe mine, nu i-am raspuns. Peste cateva zile iar a intrat si a inceput sa ma intrebe daca m-am culcat cu baiatul ala cu care am iesit, ca sa fiu sincera ca doar nu suntem impreuna, si am spus ca nu, ceea ce era si adevarat, am iesit doar ca amici, el incepea sa mi spuna ca nu ma crede, ca sa fiu sincera, ca el stie tot si sa las vrajeala, ca de fapt oricum pe el nu il deranjeaza. Peste o saptamana, am adaugat eu o poza si a intrat iar, imi spunea ca i e dor de mine, eu i-am spus ca degeaba daca se comporta urat, ca pana si un amant se comporta civilizat, si mi-a spus ca s-a schimbat, zicea sa ne intalnim cand vine in tara, l-am refuzat. O luna si ceva iar nu vorbim deloc. Apoi a venit in tara mi a spus sa ne intalnim, eu nu am vrut din cauza comportamentului, el imi spunea ca ce a fost a fost, si a cerut scuze, si da, de comportat se comporta frumos acum, dar iar ma intreba la telefon de baiatul ala cu care am iesit, ca de ce nu recunosc ca m-am culcat cu el, si i-am spus ca NU e asa, doar daca era ceva ii spuneam, doar nu ma ascund de el ca nu suntem impreuna, in fine, pana la urma ne-am intalnit in seara aia. Dupa ce am facut sex iar m-a intrebat care a fost treaba cu baiatul ala, daca a incercat sa se culce cu mine, daca m-a sarutat, daca tin legatura cu el, dupa aia a inceput sa vorbeasca urat de el, ca se cunosc, sunt cunostiinte, nu prieteni. Eu tot ii spuneam ca nu m-am culcat, el ma punea sa jur, mi-a cerut si telefonul sa vada ce am vorbit cu el si s-a convins din mesaje ca nu am nicio treaba cu el. Inca ala mi-a scris in mesaje ca: esti o fata cuminte si de treaba, prostul ala nu te merita. Si s-a enervat si mai tare, a inceput sa vorbeasca urat de el, ca e asa si asa si ca il barfeste pe el ca se bage in seama cu mine, ca ii da mesaj ca e bulangiu, in fine, prostii..si am mai facut o data sex in seara aia. Vreo 3 sapt nu vorbim iar deloc, el iar pleaca la munca in strainatate, dupa aia mi-a dat like pe facebook....Zilele trecute m-a sunat si mi-a spus ca peste 3 saptamani ar trebui sa ajunga in tara si ca ar vrea sa mergem undeva pentru cateva zile...si i-am spus ca nu mai merg ca nu mai am curaj, ca nu e bine asa. Nu ca fac eu pe mironosita, dar e din cauza comportamentului lui ciudat..copilaros.Doar e totul simplu. Nu il inteleg, ba e figurant, apoi gelos, apoi se comporta iar frumos. Eu de cand mi-a facut el fazele alea la inceput nu l-am mai cautat deloc, doar el din ce am povestit acum. Ca fapt divers, eram si virgina, adica el a fost primul, dar nu si-a dat seama ca nu mi-a curs sange, mai bine asa. In fine, dar nu imi e de asta, nu pot intelege jocurile astea, si vreau sa lamuresc cumva dar nu stiu nici eu ce sa i zic...si cum sa il iau...ca de atunci de cand l-am refuzat si m-am combinat cu altul (asta cu mult inainte sa facem sex) nu prea mai vorbeste cu mine, e rece si mi inchide repede..acum vorbeste frumos, s-a schimbat, dar tot nu stiu cum sa incep.

Editat de andra_moon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bunicul meu (parca si acum il vad cum venea de la seceris fredonand incetisor o bucatica din Wu Tang Clan sau Eazy-E), avea o vorba care mi-a fost reazam in ceasurile de cumpana ale vietii. Bineinteles, alaturi de Braul Maicii Domnului si iconitele plastificate care fac parte din everyday carry-ul meu.

 

"Stop bitchin', you ho!"

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aseneth, ma refeream la cei doi barbati, am pierdut firul povestii. Care dintre cei doi e prietenul cu beneficii?

ee cei doi barbati, cu cel de al doilea eram despartita de mult, am scris acolo, cand am inceput relatia asta pt sex eram singura de cateva luni. Iar cu cel cu care am iesit la o cafea, suntem doar amici.

Editat de andra_moon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×