Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

ca alegi?

Evaluează acest topic

mai mult sau mai putin..."buna"?  

38 membri au votat

  1. 1. pe care o preferi?

    • o tipa mai putin sexy dar cu care ai ce discuta, erudita, cu picioarele pe pamint, cu initiativa, etc.
      34
    • o tipa supersexy, dar lenesa si care ...mai minte din cind in cind...
      4


Postări Recomandate

Hai sa va vad ce alegeti...poate optiunile nu ilustreaza totul...va rog fiti foarte sinceri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu aleg prima varianta, chiar daca sunt fata :good: , dar mi se pare logic sa ai langa tine o tipa cu care sa mai si poti discuta ceva, care sa gandeasca si aiba o parere.

Ce as putea sa fac (daca as fi baiat) cu o papusa fara minte (adica a doua varianta)? As sta ce as sta cu ea si pana la urma tot pentru prima varianta as opta. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu aleg prima varianta, chiar daca sunt fata :good: , dar mi se pare logic sa ai langa tine o tipa cu care sa mai si poti discuta ceva, care sa gandeasca si aiba o parere.

Ce as putea sa fac (daca as fi baiat) cu o papusa fara minte (adica a doua varianta)? As sta ce as sta cu ea si pana la urma tot pentru prima varianta as opta. :spiteful:

E mai complicat decat atat. Daca ai doar una dintre cele doua, indiferent care, pana la urma te saturi de ea si o vrei pe cealalta. Un barbat isi doreste sa aiba pentru el ambele personalitati, dar putine femei le pot concentra intr-o singura persoana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E mai complicat decat atat. Daca ai doar una dintre cele doua, indiferent care, pana la urma te saturi de ea si o vrei pe cealalta. Un barbat isi doreste sa aiba pentru el ambele personalitati, dar putine femei le pot concentra intr-o singura persoana.

Hmm, sa stii ca Victor nu a spus ca prima varianta este rea la infatisare...dar nici ca este vreo Eva Longoria. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm, sa stii ca Victor nu a spus ca prima varianta este rea la infatisare...dar nici ca este vreo Eva Longoria. :o:

De ce nu te poti multumi cu punctul meu de vedere ? Chiar trebuie sa ma convingi ca verdele e mai frumos ca rosu ? Fiecare are preferintele lui, iar eu am raspuns sincer. Victor nu s-a angajat sa-mi explice si de ce gresesc, de ce te consideri indreptatita sa o faci tu ?

 

Hmm, sa stii ca Victor nu a spus ca prima varianta este rea la infatisare...dar nici ca este vreo Eva Longoria. 8)

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E mai complicat decat atat. Daca ai doar una dintre cele doua, indiferent care, pana la urma te saturi de ea si o vrei pe cealalta. Un barbat isi doreste sa aiba pentru el ambele personalitati, dar putine femei le pot concentra intr-o singura persoana.

Punctul tau de vedere il implica si pe cel al celorlalti barbati? :spiteful:

Pana la urma verdele este rosu....in masura in care il vezi tu de rosu.

Eu doar incercam sa te fac atent la prima varianta, sa nu crezi ca daca este desteapta, este neaparat si urata. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Punctul tau de vedere il implica si pe cel al celorlalti barbati? :spiteful:

Pana la urma verdele este rosu....in masura in care il vezi tu de rosu.

Eu doar incercam sa te fac atent la prima varianta, sa nu crezi ca daca este desteapta, este neaparat si urata. :good:

Nu era vorba de frumoase si urate, barbatii isi doresc "o doamna

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Harald are dreptate aici.As completa cu "doamna in societate,gospodina acasa si tarfa in pat".Dar putine am intalnit sa corespunda semnalmentelor.Asa ca am lasat standardele putin mai jos.Ieseam cu cate o femeie frumoasa dar am ajuns la concluzia ca genul asta de femei sunt periculoase.Prea le zboara ochii in alta parte :spiteful:

P.S Si eu am votat prima varianta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am votat si nu voi vota in acest chestionar.

Dar pot face observatia ca intr-adevar barbatul asta cauta : doamna, gospodina si tarfa in acelasi timp.

As fi mai fi avut si altele de spus dar acum nu ma simt in stare. Poate o sa fac un topic legat de ce as mai fi avut de spus, dar nu acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu am votat si nu voi vota in acest chestionar.

Dar pot face observatia ca intr-adevar barbatul asta cauta : doamna, gospodina si tarfa in acelasi timp.

As fi mai fi avut si altele de spus dar acum nu ma simt in stare. Poate o sa fac un topic legat de ce as mai fi avut de spus, dar nu acum.

Nici eu nu am votat si nu voi vota in acest chestionar. Dar pot face observatia ca gospodina poate sa lipseasca, iar Victor a oferit oricum doar doua optiuni de vot, stia el de ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×