Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

  

20 membri au votat

  1. 1. Vreti o arie de genul asta pe forum?

    • Da
      18
    • Nu
      2


Postări Recomandate

O arie transparenta ar trebui sa ne chestioneze in privinta ei si cu raspunsuri transparente. Eu as vrea sa stiu, daca se poate, cine voteaza "Da" sau "Nu".

In fine, da.


Dar imposibil de trecut cu vederea ca asa ceva, ar putea fi un moment de cotitura in lunga, dar scurta existenta a acestui continuu motor de socializare.

Online... sau invizibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-are nicio relevanta cine si cum a votat, nici eu nu vad.

Si m-am gandit ca e mai bine asa, altfel erau discutii si despre voturi sau despre motivele pentru care unii au votat intr-un fel, asa cum s-a intamplat si cu punctarea postarilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faza aia cu 'fara ca vizitatorii sa vada' m-a castigat. Cunoscatorii stiu de ce!

Si doar pentru atat, sunt pro.

De altfel, cred ca doar daca te temi de parerea celorlalti despre tine si despre modul tau de a fi ai putea fi contra unei astfel de initiative.

 

Acolo s-ar si observa mai bine dorinta unui user de a comunica, de a gasi motiv de cearta, sau de a isi 'regla conturile'.

Ar fi cam ca in real world, numai ca ai putea da in si out, cand ai vrea.

Ai putea ignora, fara a cenzura.

 

Suna bine! Sunt pro.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am votat pentru. Chiar daca eu in ultima vreme postez mult mai rar pe forum, ma limitez mai mult sa-l citesc, consider ca ar fi foarte interesant de observat cum evolueaza (ori... dimpotriva) oamenii atunci cand sunt supusi unui numar limitat de constrangeri si stiu ca au libertatea sa se comporte intr-un mod diferit (in sensul dorit de ei) de cel cu care erau obisnuiti pana la un moment dat. Personal, daca va exista o asemenea arie, eu nu o sa fiu in niciun fel afectata de existenta ei si nici comportamentul meu nu o sa fie diferit de cel de pe alte arii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×