Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu il sfatuiesc sa nu mai fie recunoscator oricarei miloage, doar pentru ca are impresia ca tre' sa fie cineva sfant ca sa il accepte cu un handicap.

I-a demonstrat duduia asta ca nu e cazul, ca se poate si cu un sfert de miliard si alte beneficii.

Daca nu o sa isi mai perceapa handicapul la modul asta, nu o sa se mai agate de orice tiribomba care-i zambeste fals.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine. De acord cu tine. Plus, sa fie independent financiar si sa nu mai locuiasca cu ai lui cand o alege pe urmatoarea. Ete, am impacat si cezici tu si ce zic io.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parintii tai au mirosit`o pe fripturista. Au simtit-o instinctiv. Comportamentul lor a avut legatura cu ea, nu cu nevoile ei financiare. Altfel, daca erau niste disperati dupa bani, nu ii acorda atata incredere si putea totul sub lacat.  A furat... in forma continuata, ca sa ma exprim asa, si ar fi continuat daca nu se descoperea furtul. Cred ca nici nu recunostea daca politia nu facea ancheta. Le-ai adus in casa o lepra si i-ai pus intr-o situatie de rahat, doar pt ca ai dat tu de pasarica vorbitoare.


Ea a stat la mine in casa 1 an si 8 luni si inceput sa fure dupa 1 an si 4 luni, cam asa, dar problema este una interesanta ca stia unde sunt sumele importante de bani, dar nu s-a atins deloc de ei, ci numai de bijuterii. Ea cand s-a mutat la mine a avut grija de mine si de casa la fel pe tot parcursul timpului.

 

Problema interesanta este numai in capul tau. A avut destul timp sa aflte ca la bijuterii se umbla rar, de aceea a preferat sa fure din ele si nu din bani. Si asta cu grija fata de tine, trebuie sa o punctam? Nu era firesc sa faca asta?

E prima ta gagica?
 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este prima, am mai avut o relatie de 4 ani cu o alta fata, care respectiva m-a facut de bani(suma este mai mare decat actuala) si m-a si inselat. A stat cu mine pana am fost lovit de boala, iar dupa s-au schimbat toate si au inceput jignirile la adresa dizabilitatii mele...Ei nu i-a mai convenit aspectul meu fizic si incet, incet s-a indepartat, si a inceput sa umble cu alte persoane!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

erau frumoase, foarte frumoase fizic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

erau frumoase, foarte frumoase fizic?

 

Care-i relevanta?

Nu este prima, am mai avut o relatie de 4 ani cu o alta fata, care respectiva m-a facut de bani(suma este mai mare decat actuala) si m-a si inselat. A stat cu mine pana am fost lovit de boala, iar dupa s-au schimbat toate si au inceput jignirile la adresa dizabilitatii mele...Ei nu i-a mai convenit aspectul meu fizic si incet, incet s-a indepartat, si a inceput sa umble cu alte persoane!

 

Si aia ti-a furat din casa? scare.gif

Da

 

Foarte bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa aleaga si frumoasa si virtuoasa....dar depinde de criteriul lui de selectie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anterioara NU mi-a furat.

Nu mai da bani femeilor din viata ta...nu se cumpara dragostea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×