Sari la conținut
Forum Roportal
happystudent

Oportunitate cariera:Programator Flash AS 3.0 –orasul de munca Bucuresti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Descrierea postului:
 Programator Flash AS 3.0 –orasul de munca Bucuresti
Esti student si cauti o sursa de venit?
Daca esti pasionat de programare, iti place sa inveti si sa te dezvolti in permanenta, ai cel mai bun loc in echipa noastra.
Cautam un coleg pasionat de jocuri, atent la detalii, perseverent si perfectionist.
Cerem experienta in domeniul dezvoltarii jocurilor flash, capacitatea de a lucra in echipa, dorinta de dezvoltare personala si profesionala.
Responsabilitati si beneficii:
Principala responsabilitate este de a dezvolta jocuri conform cerintelor.
Iti oferim un program usor flexibil, salariu pe masura cunostintelor tale si un mediu de lucru relaxat,intr-o echipa tanara si sociabila.
Descrierea companiei:
Companie de dezvoltare jocuri flash si android formata dintr-o echipa tanara , sociabila si dornica de dezvoltare.
Contact:
Te rugam sa ne trimiti un C.V. actualizat insotit de un portofoliu la adresa de mail: razvan@twim.ro
Succes si ne vedem la interviu!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum