Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Intalnire Roportal 2014 - 25 Octombrie,Bucuresti.

Postări Recomandate

Ca sa inteleaga toata lumea de unde vine supararea si frustrarea mea: Daca nu se stabilea intalnirea atat de tarziu, puteam face ceva in locatia pe care am propus-o pe topicul celalalt, poate chiar un wk intreg. Cine se ocupa de barter, nu poate ajunge la intalnire, pt ca pleaca din tara in perioada aia. Deci, nu se mai poate ocupa. Daca stiam ca Ampera doar "cocheteaza"cu ideea de a veni, altfel se organiza totul si nu mai privam alti useri ( inclusiv pe mine) de ceva ce putea fi frumos si relaxant. Insa, insistenta si faptul ca venea cu prietenul ( dupa cum a anuntat), ne-a facut pe toti sa ii respectam dorinta.

Fireste, nu se moare din asta, dar seaca atitudinea de "ma ... pe voi". Cine vrea, intelege de unde-mi vine frustrarea. Cine nu... sa fie sanatos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai, mesajul de mai sus nu-mi apartine deci dati-mi voie sa fiu explicit : daca prezenta mea exclude prezenta oricarui alt om atunci eu ma retrag si las fericit locul acelui om, oricine ar fi el.

 

Talking about complete shit !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg nervii, daca se puteau face lucrurile altfel, dar cu siguranta nu a fost intentia ei sa incurce lumea; un job e mai important pana la urma. Se mai intampla si din astea; se trece peste. Eu cel putin asa cred.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci ramane data asta stabilita sau nu? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate greşesc şi-mi cer scuze anticipat, însă, având în vedere conţinutul unor postări care s-au derulat pe acest topic, mă rog, am văzut că unii au făcut şi altă listă, impresia mea este că subiectul a căpătat o uşoară nuanţă de bagatelizare. De aceea întreb, se mai ţine întâlnirea la data stabilită?  M-aş bucura să-mi răspundă cineva care poate lua o decizie. Dacă da, atunci aş avea şi eu o propunere în acest sens.

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×