Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Intalnire Roportal 2014 - 25 Octombrie,Bucuresti.

Postări Recomandate

Am evitat sa propun locatie, am lasat asta la alegerea celor care vin la intalnire. Cum nu a propus nimeni, inseamna ca nimeni nu doreste sa se implice. Nu ca ar fi cineva obligat, dar ca si concluzie. Dupa atatea bagatelizari si ironii,aproape ca nu ii mai vad rostul topicului, de aceea nici nu a mai fost moderat. L-am lasat sa fie asa  cum doriti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, nu ştiu cum au evoluat şi cum s-au finalizat întâlnirile precedente, însă e clar că asta de-acu' nu pare a fi fost primită cu prea mult entuziasm.  Sau cel puţin aşa s-au văzut lucrurile de la mine, ca unul mai nou p-aci, care aş fi venit la o astfel de întâlnire mergând după principiul: un prieten nou e binevenit oricând. Sau poate că unii au discutat în privat despre această întâlnire... 

În fine, am aşteptat ce-am aşteptat, însă, având în vedere problemele de zi cu zi în care fiecare suntem înglobaţi, pentru mine e deja târziu să-mi mai pot aranja o venire în Bucureşti. Urez clipe plăcute celor care, eventual, se vor întâlni. Şi sper ca la următoarea, care se va desfăşura sub auspicii mult mai hotărâte, să zic aşa, să fiu şi eu printre voi. 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, nu ştiu cum au evoluat şi cum s-au finalizat întâlnirile precedente, însă e clar că asta de-acu' nu pare a fi fost primită cu prea mult entuziasm. 

 

Intalnirea, initial a fost primita cu entuziasm, tinand cont ca s-a decalat data. Dar nu  mai reluam povestea pt ca faptul e consumat si chiar nu-i mai vad rostul.

Intalnirile precedente s-au desfasurat, evoluat si finalizat cu bine, pt ca in aproape toate s-a implicat Darianna. A moderat topicul, a tinut lista, locatia, si a sters mistourile, offtopicul si rautatile. Daca nu se implica, probabil ca toate intalnirile erau ca asta. Pt ca m-am implicat prea mult la inceput, sufleteste vorbind, si mi-am luat-o in freza, mi-am promis ca nu voi mai intervini pe acest topic. Ceea ce am si facut. Rezultatul? Se vede.

 

Pt anul viitor este in program o intalnire care sa dureze cateva zile, gen cea de la Arsenal Park. Dar, sanatosi sa fim si sa traim pana atunci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ioi. Suna foarte bine; ar fi bine de stiut costurile (estimate, evident) in avans. Eu foarte sincer as veni, daca as avea suficient timp sa economisesc si sa planific.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa a fost si atunci, s-a stiut totul din timp. Daca tin bine minte, doar drumul nu a fost asigurat, dar si acolo s-au gasit solutii.  Cazarea, masa si alte activitati au fost asigurate de ropo. A fost frumos, cred ca toti care am fost ne-am simtit bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea, initial a fost primita cu entuziasm, tinand cont ca s-a decalat data. Dar nu  mai reluam povestea pt ca faptul e consumat si chiar nu-i mai vad rostul.

Intalnirile precedente s-au desfasurat, evoluat si finalizat cu bine, pt ca in aproape toate s-a implicat Darianna. A moderat topicul, a tinut lista, locatia, si a sters mistourile, offtopicul si rautatile. Daca nu se implica, probabil ca toate intalnirile erau ca asta. Pt ca m-am implicat prea mult la inceput, sufleteste vorbind, si mi-am luat-o in freza, mi-am promis ca nu voi mai intervini pe acest topic. Ceea ce am si facut. Rezultatul? Se vede.

 

Pt anul viitor este in program o intalnire care sa dureze cateva zile, gen cea de la Arsenal Park. Dar, sanatosi sa fim si sa traim pana atunci.

Păi, dacă ştiaţi asta dintr-o experientă anterioară, anume că dacă nu se implică şi nu sprijină întâlnirea cineva dintre voi (aşa cum a făcut-o anterior Dariana) sunt slabe speranţe ca întâlnirea să se finalizeze, atunci de ce nu s-a implicat nimeni? Probabil n-a mai existat factorul ăla esenţial numit tragere de inimă, aşa? :) Uite, eu fără să fi ştiut istoricul întâlnirilor anterioare, am încercat să-ţi spun exact acest lucru, anume că e musai ca cineva dintre voi să se implice astfel încât întâlnirea să poate avea loc, remember? :)

Eh, dar lasă că poate ne-om întâlni la anul cum zici tu şi să fim noi sănătoşi şi frumoşi până atunci! :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Clar - anul asta o lasam moarta.

 

@Davi - aia cu Arsenal a fost bestiala. Imi aduc aminte si acum cu placere de minivacanta aia. Daca se mai face la anul ia-ma in clacul, chiar daca nu mai sunt prea activ pe forum.

Cu toate ca atunci nu prea am dormit bine ca sforaia Scorpionul Rosu intr-un mare fel.... :))).

 

PS: Tot atunci mi-am dat seama ca nu trebuie sa imi enervez consoarta - la cum trage cu arcul ma nimereste de departe :))))).

 

Am incheiat OFF TOPIC-ul...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii ca nu se poate fara tine! Pana atunci, sa fii cuminte. Altfel, te si vad alergand in zig-zag! laugh.png

 

Cred ca topicul asta se poate inchide.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×