Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut, all! salut.gif​ Am aflat recent de o treaba interesanta pentru cei pasionati de bicle. Mi-a aparut in newsfeed ca Nescafe 3in1 da 3 biciclete, printre care si una de oras. Eu stau pe la Unirii si va trebui sa ajung in Regie cand incepe facultatea. Ma gandeam sa nu mai dau bani aiurea pe abonamentul la metrou si sa merg pe bicicleta, cat imi mai permite vremea.  Vreau si eu sa particip, dar nu prea am idee cum sa le demonstrez ca merit o bicla. Aveti idee cum sa-i impresionez?Lighten.gif

Editat de adrian-333

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ii spui ca iti doresti o bicicleta pentru a promova miscarea si sanatatea printre tineri. de asemenea, pentru a proteja mediul inconjurator de noxe in exces si pentru a salva balenele de la disparitie.

asa, si jumatate din banii pentru abonament (Sau un sfert) ii vei dona unor cauze sociale.

(bine, penultima chestie e optionala)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

majoritatea o sa foloseasca 'povestea' aia ca sa-si castige premiul. ii trebuie ceva mai personal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ii spui ca iti doresti o bicicleta pentru a promova miscarea si sanatatea printre tineri. de asemenea, pentru a proteja mediul inconjurator de noxe in exces si pentru a salva balenele de la disparitie.

asa, si jumatate din banii pentru abonament (Sau un sfert) ii vei dona unor cauze sociale.

(bine, penultima chestie e optionala)

Multumesc mult de idee! thumbsup.gif

majoritatea o sa foloseasca 'povestea' aia ca sa-si castige premiul. ii trebuie ceva mai personal.

Ar fi misto o idee mai personala, dar nu prea stiu cum sa fac asta. Adica sa le spun o poveste din viata mea? Si in plus, trebuie sa fac un clip, ca sa intru in concurs. Nu stiu unde sa filmez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×