Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

 

 

Editat de Vriies

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In aceasta emisiune apar multe informatii interesante, cei doi protagonisti fiind deja cunoscuti ca cercetatori si ai "fenomenului OZN". Informatiile lor sunt destul de pretioase, mai ales pentru cei care cochetam cu literatura SF. Eu am citit  multe carti SF(inca din tinerete mi-au starnit interesul, vorba aia:laugh:;....ca eu ma simt vesnic tanara este alta poveste!:biggrin:), ca si multi dintre domniile voastre, deci ma intereseaza emisiunile, documentarele, filmele, discutiile si cercetarile din domeniu.

 

 

 

 

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 10.02.2019 la 15:57, Vriies a spus:

Imagini pentru which is the billy meier best photo?

Billy Meier? :lol2:

Siriăsli? :lol2:

Gagicile alea doua extraterestre sunt mortale! :lol2:Una blonda, una bruneta, si mai sunt si in ton cu moda pentru coafuri a anilor 70, ce sa vezi, fashionul e universal

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 2/21/2019 at 10:09 PM, Enki said:

Billy Meier? :lol2:

Siriăsli? :lol2:

Gagicile alea doua extraterestre sunt mortale! :lol2:Una blonda, una bruneta, si mai sunt si in ton cu moda pentru coafuri a anilor 70, ce sa vezi, fashionul e universal

Acele poze cu gacicile ălea două sunt măsluite, în scopul discreditării lui Billy Meier. De poza de mai sus ce zici? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite Vriies, ce zic oamenii astia răi din filmulet. Nu e vorba doar de pleiadienele alea in ton cu moda anilor 70.

 

Câtă răutate, domne, câtă răutate... sa stai sa cauti si sa verifici toate pozele omului si sa descoperi de unde sunt luate, chiar nu au ce altceva ce sa faca oamenii astia? Ntz, ntz.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
53 minutes ago, Enki said:

Ia uite Vriies, ce zic oamenii astia răi din filmulet. Nu e vorba doar de pleiadienele alea in ton cu moda anilor 70.

 

Câtă răutate, domne, câtă răutate... sa stai sa cauti si sa verifici toate pozele omului si sa descoperi de unde sunt luate, chiar nu au ce altceva ce sa faca oamenii astia? Ntz, ntz.

Răutate? Mai degrabă ignoranță sau tendențiozitate, așa, pe pe față.

Deci nu vorbeam de pozele care i-au fost trucate, pentru că aici e o întreagă discuție cum și de ce, încât m-am săturat s-o iau de la capăt periodic cu cei care știu decât din auzite cum e cu acest caz . Ci e vorba de cele care surprind OZN-uri. 

Te întreb încă o dată, strict privind poza acea de mai sus. Ce părere ai despre ea? 

Editat de Vriies
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica, "i-au fost trucate"? Pai el de ce le-a mai folosit atunci?

Ma intrebi, ce parere am despre poza unuia care

- se pretinde ambasadorul extraterestrilor

-se pretinde profet dupa Ilie, Isus, Mahomed

-extraterestrii cu care e el in contact au fix nume de zei egipteni

-are un cult si adepti

-se foloseste de poze trucate pentru a ne face sa il credem ca a calatorit in timp cu nava spatiala

-se foloseste de poze trucate pentru a ne face sa credem ca a calatorit in spatiu cu nava spatiala

-se foloseste de poze trucate pentru a ne face sa credem ca a calatorit in alta dimensiune cu nava spatiala

 

Ce parere am despre poza lui cu ozn?

E reusita. Se vede ca a muncit la ea, la fel ca la toate celelalte poze si filmulete.

 

 

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×