Sari la conținut
Forum Roportal
Wahaha

11 septembrie 2001.Teme combinate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca o parte dintre voi a vazut documentarul 911 IN PLANE SITE. Acum dati-va cu parerea.

http://www.letsroll911.org/

http://www.jurnalul.ro/articol_38588/teori...pentagonul.html

 

Mie mi s-a parut destul de bine documentat, stiintific, explicatii logice, deci credibil.

Editat de Wahaha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca o parte dintre voi a vazut documentarul 911 IN PLANE SITE. Acum dati-va cu parerea.

http://www.letsroll911.org/

http://www.jurnalul.ro/articol_38588/teori...pentagonul.html

 

Mie mi s-a parut destul de bine documentat, stiintific, explicatii logice, deci credibil.

l-am vazut si eu. Tot ce-i posibil...nu m-ar mira.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca e o mare prostie...sa credem in avioane fantome...

Din cate se discuta pe-aici, neoficial, multi dintre "pasagerii" care au fost in avioanele ce-au lovit "turnurile gemene", nu au fost niciodata pe avoin. Traiesc si nu au calatorit in acea zi. Asta e o mare speculatie politica si intr-adevar, dupa cum se vede bine...a servit perfect la asumarea responsabilitatii de a domina lumea si ce are ea mai bun. Chiar credeti ca ameicanii nu au posibilitatea de a gasi "vinovatii" daca intr-adevar ar exista inafara tarii lor? Daca asta era un adevarat atac, ne credeti ca au posibilitati sa pedepseasca initiatorii acestui atac?

Cum va explicati faptul ca peste 2000 de evrei care lucrau in acele cladiri, nu au mers la munca in ziua aia...daca americanii au stiut cumva ce se va intampla, nu ar fi putut ei opri un asemenea incident? Numai daca interesul le permite...

Editat de Ramona_l_h

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

legat de 11 sept,pot spune 2 lucruri..ca acest atentat a fost gandit..am vazut chiar si un film cand un copil se juca pe calculator si intra cu un avion in gemeni..acum ganditi-va cand s-au intamplat atentatele..la scurt timp de la alegere lui Bush..voi nu stiti ca Bush si Bin Laden erau ca fratii?unul din copii lui Bin Laden umbla cu fata lui Bush..pe 11 sept nu a fost nici un atentat..oamenii care lucrau in turnurile gemene au fost anuntati sa stea acasa..cine a urmarit emisiunea lui Dan Diaconescu despre 11 sept va stii despre ce vorbesc.."atentatul" a fost gandit de Bush,ptr a-si face popularitate,publicitate..acum ma intreb eu,de ce nu a atacat simbolul Americii?statuia libertatii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
legat de 11 sept,pot spune 2 lucruri..ca acest atentat a fost gandit..am vazut chiar si un film cand un copil se juca pe calculator si intra cu un avion in gemeni..acum ganditi-va cand s-au intamplat atentatele..la scurt timp de la alegere lui Bush..voi nu stiti ca Bush si Bin Laden erau ca fratii?unul din copii lui Bin Laden umbla cu fata lui Bush..pe 11 sept nu a fost nici un atentat..oamenii care lucrau in turnurile gemene au fost anuntati sa stea acasa..cine a urmarit emisiunea lui Dan Diaconescu despre 11 sept va stii despre ce vorbesc.."atentatul" a fost gandit de Bush,ptr a-si face popularitate,publicitate..acum ma intreb eu,de ce nu a atacat simbolul Americii?statuia libertatii?

Am un mic film netradus in memoria calculatorului,unde un american demonstreaza ca totul a fost o farsa...

Spuneti-mi cum sa-l copii pe acest topic,pentru a-l viziona,nu prea ma pricep(am 61 ani).......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un mic film netradus in memoria calculatorului,unde un american demonstreaza ca totul a fost o farsa...

Spuneti-mi cum sa-l copii pe acest topic,pentru a-l viziona,nu prea ma pricep(am 61 ani).......

Chiar nu intereseaza pe nimeni acest film?Puteti sa-mi dati un PM la adresa de e-mail din ''Profil''!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu si filmul si am si citit multe despre asa zisul atentat terorist din 11 sept 2001.

Cred ca totul a fost regizat pentru ca Bush sa poata intra in Irak fara mustrari de constiinta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut si eu si filmul si am si citit multe despre asa zisul atentat terorist din 11 sept 2001.

Cred ca totul a fost regizat pentru ca Bush sa poata intra in Irak fara mustrari de constiinta!

 

hm... mustrari nu cred ca are... ii trebuiau cel mult justificari :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×