Sari la conținut
Forum Roportal
ImGyba

Site-uri reducere

Postări Recomandate

Buna ziua

 

Ca mai toata lumea in ziua de azi, ma preocupa si pe mine bugetul familiei, motiv pentru care am inceput sa caut site-uri de reducere. Voi ce parere aveti despre astfel de site-uri? Despre produsele oferite? Calitatea lor? Pretul? Seriozitatea magazinelor ce comercializeaza prin astfel de site-uri? 

 

Personal, desi stiu de existenta lor de ani de zile, nu am achizitionat nimic prin astfel de site-uri pentru ca am auzit pareri impartite, pe langa faptul ca nu am gasit vreun produs care sa ma atraga in mod deosebit (reduceri la saloane de bronzat, truse de pocker, 2 pizza la pret de una etc.).

 

Voi ce parere aveti?

Editat de Davi_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca daca urmeaza o reclama la pocket***, o sa fie considerat spam si tratat ca atare.

Parerea despre site-uri care ofera cupoane si reduceri pe baza de cupoane la noi, nu e favorabila in ce ma priveste, am luat o teapa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Well... despre astfel de site-uri sunt curios... care sunt serioase, care dau teapa? Ce teapa ai luat? Sau in ce sens? Ai avut probleme la livrare, la calitatea produsului, la palta etc.? Care e modul lor de operare?

 

Cat despre reclara, atata timp cat informatia este utila pt mine si restul utilizatorilor acestui forum nu vad de ce ar reprezenta o problema si ar fi tratata ca spam. Pana la urma suntem aici sa aflam chestii noi, folositoare, sa ne informam si sa schimbam pareri despre un subiect sau altul.

 

Multumesc, numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prietena mea a cumparat o cina pt 4 la pret pt 2. restaurantul arata f ok in poze, meniul ok, curat. am ajuns pe langa eminescu(nu stiu adresa exacta) si am crezut ca lesin cand am intrat in restaurant. o bomba cu mese de lemn (nu..nu era 'rustic'), pahare ciobite, mancare extrem de nasoala. era un meniu simplu (friptura de porc, cartofi prajiti si salata+desert), cartofii erau reprajiti, salata flescaita, friptura era calda. nu am asteptat desertul si am plecat imediat ce mancarea a ajuns pe masa. am spus clar chelnerilor ca mie mi-ar fi rusine sa servesc asa ceva si ne-am carat la un restaurant decent. stiu ca luase cuponul de pe adulmec.ro, dar nu retin restaurantul, am sa o intreb.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre reclara, atata timp cat informatia este utila pt mine si restul utilizatorilor acestui forum nu vad de ce ar reprezenta o problema si ar fi tratata ca spam. Pana la urma suntem aici sa aflam chestii noi, folositoare, sa ne informam si sa schimbam pareri despre un subiect sau altul.

 

Multumesc, numai bine.

Pentru că am eu impresia că n-ai pus degeaba tagul ăla şi pentru că reclamă nu face nimeni fără bani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm. Acum o jumatate de an am dat peste un site cu haine pentru copii foarte ieftine. Ceva cu ''kids'', nu retin exact. Cautam pt bebe, cum cele noi costa o avere si nu le poarta decat o luna sau doua. Am facut o comanda de 200 si ceva de lei, dupa o perioada de gandire de o luna si ceva. Mi s-a parut suspect ca erau inca listate acelesi produse (second hand) la preturi foarte mici dupa atata vreme. Am primit un email automat cum ca fusese inregistrata. Am incercat sa comunic cu proprietarii magazinului; eroare dupa eroare. Nici pana azi nu am inteles cine lasa asemenea site-uri in paragina, sa-si piarda oamenii vremea cu ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×