Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am descoperit cel mai puternic drog din lumea pe care o credem noi reala. Psihotropele prelungesc agonia, SSRI-urile ne fac mai veseli pentru scurt timp, iar sedintele la psi sunt prea scumpe si prea anoste pentru a crede ca ne va fi mai bine. Substanta activa ce ne tine in viata si ne da speranta ca ne poate fi mai bine, lucrul banal pe care il cautam cu totii si de care ne agatam de parca ar fi Iisus/Iohannis/FMI este... este? Este Dragostea, dragii mei. Este Dragostea aceea uitata de mult. Dragostea din anii tineretii. Lucrul acela pe care il ignoram, desi eram nerabdatori sa ne terminam treaba, doar sa ajungem la persoana iubita. Ca asa e cand esti tanar, ignori sfaturile celor din jur, oricat de maturi sau trecuti prin viata ar fi ei. Astfel ajungem la o varsta si ne dam seama ca ce ne dadea noua putere nu era timpul petrecut afara cu voia parintilor sau salariul mizer castigat la sfarsitul lunii. E momentul petrecut alaturi de cel drag pe care ni-l dorim sa nu se sfarseasca nicicand. E mana ce ne salveaza din rutina zilnica impusa de societate. Caci dragoste daca nu e, atunci ce plm e? (asta a zis-o unu' mai barbos ca mine). Nu e nimic, va zic eu. Ar fi un cerc vicios in care curge alcool, danseaza curve si alte rahaturi ce ne-ar prelungi existenta fara sa gasimun raspuns valabil. D'aia zic ca se ne agatam de Dragoste. Altfel suntem sortiti pieirii. Plm! Nu mai am idei. 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Franturile de mai jos reprezinta simtirile mele la vremea respectiva. Treceam prin anumite faze, fiecare din ce in ce mai tragica, toate provocate de aceeasi persoana mai mult sau mai putin reala: planeta Trandafir Negru.

 

 

 

 

 

Ma intristez...

Si nu vorbesc aiurea. Chiar ma intristez.

 

Dragă mamă,

 

îți scriu această scrisoare de la mare distanță de casă, tocmai de la Focșani. Vreau să-ți spun, în primul rând, că îmi este dor de voi toți: de mata, de tata și de sora mea cea scumpă, Diana. Sper că sunteți sănătoși, fără probleme. Eu mă simt tare bine aici, chiar dacă sunt departe. Mi s-a spus că pot veni acasă, în permisie, în scurt timp. Sunt sigur că vrei să-ți spun ce am făcut până acum aici. Să îi citești această scrisoare și lui tata. Ei bine, hai să-ți povestesc: 

În primele zile am făcut cunoștință cu ceilalți băieți din dormitor. Unii sunt bădărani, alții băieți de treabă. Oricum, mă înțeleg bine cu toți. Discutăm, câteodată, despre prietenele noastre. Îmi tot spuneau că o să mă aștepte prietena mea până vin din armată... O să mă aștepte cu un copil. Dar eu nu-i cred. Am încredere în Gabriela și știu că nu o să umble cu alții. Am aflat că ne pun bromură în ceaiul de dimineață ca să nu ne masturbăm. Da' de unde ? În fiecare dimineață mă trezeam cu penisul în erecție. Într-o noapte, nemairezistând, am făcut una mică sub pătură. Of, rău e fără Gabriela. Mâncarea e bună, doar că are un gust ciudat. De exemplu fasolea e prea sărată și miroase urât, iar pâinea e cam mucegăită. Ziua e mai bine că suntem cu toții mai mult pe-afară, noaptea însă se complică situația. Din cauza mirosului insuportabil unora le-a venit rău și au vomitat. Stai liniștită, eu n-am pățit nimic, știi că sunt obișnuit de acasă. A, să-ți spun ce mi s-a întâmplat acum trei săptămâni. Eram la dușuri. Mă săpuneam liniștit (nu mai făcusem baie de două săptămâni) când unul a scăpat săpunul pe jos. M-am aplecat, l-am luat și i l-am dat. După câteva minute iar l-a scăpat. În timp ce eram aplecat, doi băieți m-au prins de mâini și m-au ținut așa, în timp ce unul a venit pe la spatele meu și m-a violat. După ce a terminat a venit altul. Acum nu mă mai durea așa de tare. Le-am spus celor doi care mă țineau să-mi dea drumul, că stau și singur. Și au făcut și ei sex cu mine. La câteva zile după asta, am dat peste patru inși care făceau sex la dușuri. Uitându-mă la ei, m-am excitat. M-au băgat și pe mine între ei. A fost mult mai plăcut decât prima oară. Doi dintre ei mi-au luat-o în gură. A fost așa de bine... E mai bine așa decât singur, noaptea, sub pătură. Distracția noastră s-a repetat de multe ori. Ne întâlnim de cele mai multe ori la dușuri. Este locul nostru preferat. 

În rest nimic important: gradații își bat joc de noi, m-am apucat de fumat și m-am tatuat.

Mamă, spune-i Gabrielei că nu mai vreau să fiu cu ea. Sau lasă că-i zic eu. De-abia aștept să ajung acasă să vă văd.

 

Va pup pe toți. Pa ! 

 

Focșani, 4 aprilie '03

 

Ce tare! :lol:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum am sosit din Afi. Am luat martisoare pentru persoanele de sex feminin care-mi sunt drage, deci am fost inspirat sa iau rucsacul cu mine. Pe culoarul de la intrarea cu farul spre Auchan, inaintea mea, era un nene in scaunul cu rotile insotit de o doamna si alt nene. Astia din urma mergeau pe picioarele lor. Lui nenea din scaunul cu rotile ii cade telefonul. Insotitorii nu baga de seama. Planul diabolic crestea in mintea mea perversa milisecunda dupa milisecunda: insfacam telefonul, il amanetam pentru o suma de nimic, jucam la loto, castigam un alt bilet la categoria 1, apoi le scriam rudelor din Seychelles, caci acolo am auzit eu ca fac un cocktail grozav. Planul diabolic a fost imediat spulberat de Constiinta ce m-a tras de maneca camasii de la Kenvelo: ce crezi tu ca faci aici? Pe moment m-am balbait, dar cu dramul de barbatie ce mi-a ramas de la ultima conversatie cu aceeasi Constiinta m-am indreptat cu pasi repezi spre posesorul de drept. Cu glas smerit, mai ca-mi venea mie sa imi cer iertare, am ingaimat "v-a cazut telefonul". Ce a facut omul acela ma va bantui toata viata, atat cat mi-a mai ramas de trait. Doua lucruri, unul mai mare si mai plin de recunostinta fata de celalalt: a spus "multumesc" si mi-a inmanat o bucata de placinta cu icre de Manciuria.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×