Sari la conținut
Forum Roportal
Varalamare

Barbati urati cu femei frumoase

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fa-i o poza sa-l vedem si noi, eu deja m-amamorezat de el man_in_love.gif

Daca iti place Clooney, dar cu ochii colorati (albastri), inseamna ca ti-ar placea si de el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu, sunt urat. Eu sunt exemplul de la care m-am inspirat ca sa deschid topicul.

Lasa vrajala asta cu uratul, ca nu tine., Stiu ca tu vrei sex de razbunare acum. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa fiu victima, n-auzi? Victima cea mai inocenta si usor de pradat. Numai sa faca femeia primul pas. Caci aia ar fi a saptea minune a lumii. Si nu e provocare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa fiu victima, n-auzi? Victima cea mai inocenta si usor de pradat. Numai sa faca femeia primul pas. Caci aia ar fi a saptea minune a lumii. Si nu e provocare.

Pai victima e ala uratu'...ca pe el pica sexul de razbunare. Nu auzi..:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa fiu victima, n-auzi? Victima cea mai inocenta si usor de pradat. Numai sa faca femeia primul pas. Caci aia ar fi a saptea minune a lumii. Si nu e provocare.

pune poza, ca tot comentezi la pozele altora

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa pun poza cand ma poti vedea la intalnirea reptilienilor? Dar nu despre asta e vorba acum. Postam si noi ontopic?


Hai ca incep eu. As putea fi... Brad Spit? Kevin Costner? Frumosi, cu bani, talentati. In zadar toate astea daca nu sunt pe gustul tau, nu? Asadar pot fi Paul Belmondo in timpurile prezente si sa cazi in prapastie pentru mine, doar sa-ti cer asta. Exemple pot fi numeroase.


Atata timp cat te atrage ceva la mine, dincolo de fizic, nici ca-ti mai pasa de altii sau altceva. Aici intri tu in scena. Ce este acel ceva care te atrage la mine?

Editat de Puferiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atata timp cat te atrage ceva la mine, dincolo de fizic, nici ca-ti mai pasa de altii sau altceva. Aici intri tu in scena. Ce este acel ceva care te atrage la mine?

Dincolo de fizic ?! :think:

 

Pune si tu soldul contului bancar, si vedem. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dincolo de fizic ?! :think:

 

Pune si tu soldul contului bancar, si vedem. :crazy:

Ce cont? Ca nu se mai tin bani in cont! Trebuie intrebat de cheie! :))))

Nu cred ca exista un tipar propriu fiecarei persoane vis-a-vis de preferinte! Cred ca in functie de persoana si de timpul alocat se produce tiparul. Ca e posibil ca un "fotomodel" sa fie fad si fara nimic. Iar "grasuna" sa fie cea care e printre preferate pentru petrecerea timpului...in care poti descoperii ca are foarte multe calitati! Iar " grasunul" poate chiar are niste miscari in ring,mai lascive ca " fotomodelul"! Depinde ce iti doresti. Sau de cat de beat esti. Sau de sensibila,in momentul acela al vietii!

Iar pentru vanatul pentru sex,clar trebuie sa ai in loc de pusca,o armura agreabila! Pana la pusca,te salveaza armura! Iar pentru seriozitate,depinde de potrivire. Iar asta nu cred ca se aplica decat dupa o perioada X de timp petrecut cat de cat impreuna!

 

Nici nu mai recitesc ce am scris,ca sigur imi va lua mai mult timp sa scriu mai multe argumente ca sa conturez exact ceea ce vreau sa spun!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
. Ce este acel ceva care te atrage la mine?

 

S-o iau in ordine, cu inceputul.

Vocabularul, inteligenta, spiritul, cultura generala, stilul vestimentar, MANIERELE - cu astea imi atragi atentia si imi doresc sa te cunosc mai bine

 

Atentia la nevoile si dorintele mele, micile complimente pe care ai grija sa mi le faci de fiecare data cand ma vezi. Faptul ca ma privesti ca si cum n-ai mai vazut femei in viata ta, faptul ca ma vezi mai frumoasa decat pe oricare alta femeie, faptul ca-mi spui ca-s inteligenta si ca n-ai crezut ca ai sa mai intalnesti pe cineva ca mine. Faptul ca nu esti manipulativ, pasiv-agresiv, ca nu esti violent, ca esti echilibrat, faptul ca esti responsabil, ca imi demonstrezi ca esti suficient de matur pentru mine. Faptul ca esti tandru si afectuos, ca imi dai parul dupa ureche sau ca imi spui cat de bine imi sta intr-o rochie banala.

Faptul ca esti CONSTANT in comportamentul fata de mine si nu incerci doar sa-mi "faci capul mare" pentru nu stiu ce motiv.

Faptul ca nu imi ingradesti libertatea si in acelasi timp imi dai siguranta.

Faptul ca imi acorzi privilegiul sa ai incredere in mine si sfarsesc prin a avea si eu incredere in tine.

Faptul ca esti ceea ce am cautat intotdeauna si din punct de vedere al potrivirii sexuale.

Toate astea si probabil altele multe ma fac sa ajung sa te iubesc.

Chiar daca in prima zi cand te-am cunoscut probabil nici nu te-as fi remarcat pe strada, pentru ca nu arati ca Brad Pitt ala.

 

(exista si asa barbati)

A nu se intelege din asta ca ma cred vreo frumoasa (acu am vazut titlul)

Editat de Amarena
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as plictisi,de exemplu cu ce descrie Amarena! Daca ar fi un astfel de barbat,fara scantei,cu prea multe complimente... Ceva nu ar fi in regula pentru mine! Pana la urma trebuie sa imi arate si ce nu ii place,ca sigur este ceva! Iar asta inseamna sinceritate! Acum sa nu exagereze nici cu sinceritatea :))) Trebuie sa fie un echilibru in toate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×