Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Daca primesc ceva ce nu-mi place sau nu mi se potriveste dau la donatie, nu cadou mai departe.

Parfumuri nu fac cadou decat daca stiu ce parfum/uri preferate are persoana respectiva.

La straini sau doar cunoscuti nu fac cadouri chestii personale sau articole vestimentare.

Niciodata nu fac cadou incaltaminte, chiar si la cei apropiati.

Daca fac un cadou cuiva care nu e familie sau prieten bun, ori il fac ori nu, adica pun banul jos serios. Nu vreau sa-mi aud vorbe mai incolo. Si nu radeti ca e adevarata chestia cu vorbele. Cheltui bani buni si p'orma na, sa ma barfeasca daca are tupeu, dupa ce i-am luat cadou de cateva sute. laugh.png

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca primesc ceva ce nu-mi place sau nu mi se potriveste dau la donatie, nu cadou mai departe.

Parfumuri nu fac cadou decat daca stiu ce parfum/uri preferate are persoana respectiva.

La straini sau doar cunoscuti nu fac cadouri chestii personale sau articole vestimentare.

Nu fac si nu o sa fac niciodata cadouri parfumuri sau haine . Decat viitorului/viitoarei nepot/nepoata rolleyes.gif. ( hainute d-alea de papusiei ciue dragute is :lol: )

Editat de Amuneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La copii e altfel. Pentru copiii cuiva cumpar si eu cadouri din astea, ca ce altceva sa faci cadou unui copil (in special mic) decat jucarii sau haine ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La copii e altfel. Pentru copiii cuiva cumpar si eu cadouri din astea, ca ce altceva sa faci cadou unui copil (in special mic) decat jucarii sau haine ?

Weweeeeegive_heart.gif Nu mi-o imaginez pe sormea insarcinata :lol: si nici eu matusa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La copii e altfel. Pentru copiii cuiva cumpar si eu cadouri din astea, ca ce altceva sa faci cadou unui copil (in special mic) decat jucarii sau haine ?

 

babysitting, trimiti parintii la distractie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Weweeeeegive_heart.gif Nu mi-o imaginez pe sormea insarcinata laugh.png si nici eu matusa.

 

Asa a zis si cumnatul inainte sa devina unchi si cand asta mic era nou nascut n-avea nici o treaba cu el. laugh.png Acum moare de dragul lu nepotu'su.

 

babysitting, trimiti parintii la distractie

 

Da, si asta e o idee super faina dar parintii trebuie sa-ti fie din cercul de prieteni buni sau familie.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wizard.gif

 

nu e, ca io n-am primit bluza

 

 

azi am primit doua carti, un etui de ochelari, doi magneti de frigider si 3 carti postale.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

nu e, ca io n-am primit bluza

 

 

azi am primit doua carti, un etui de ochelari, doi magneti de frigider si 3 carti postale.

 

 

la multi ani?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×