Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

In ziua de Craciun, noi impartim cat putem de-ale gurii la cei  nevoiasi.

Si tot de Craciun ies la o plimbare lunga cu Seven imbracat corespunzator si dam oase la maidanezii intalniti.

post-34620-0-51405100-1451132818_thumb.jpg

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, mi.am dat seama ca de fapt inelele au marcaj de aur alb. Il sun pe uncle si il intreb de ce mi.a zis ca.s din argint si imi zice ca asa, ca sa imi dau seama singura sa fie surpriza mai mare.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 06.08.2014 la 12:07, Ampera a spus:

 Cand/ce ati facut cadou ultima data? ce ati primit?

Am dat SUV-ul aproape nou norei mele, in valoare de $40,000.00 (patruzecidemiidedolari) ea ne-a dat masina ei pe care detinea inainte de a se casatori cu fiul nostru, habar n-am ce marca este ca deloc nu ma intereseaza masinile!!!  Atat stiu ca Nissan al meu dupa 4 ani doar cu 6000 de mile la board, foarte putin pentru marketul american, valoreaza mai mult decat cand l-am cumparat. 

De cate ori mergem la ei si ea-mi impacheteaza tot ce-i prisoseste, ca a primit cadou de la vizitori si ori e mult ori nu le place si deja a intrebat toate relatiile, eu n-am scapare, trebuie sa accept.   Mi-a dat un pliculet cu ceai varsat vreo 50 de grame, super bun, i-am spus cat de mult ne-a placut, ea nici nu stia ca-l avea in camara.  Pe urma intreba pe toate cine i-a adus dar nu via nimeni sa recunoasca, l-am gasit de comandat pe una din serviciile locale ca din fiecare avem in oras, aici au magaziile subterane in desert.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×