Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

S-a incheiat partida de handbal dintre Merignac si Rulmentul Urban Brasov meci retur al semifinalei Challenge Cup. Meciul a fost de o intensitate rar intalnita pe terenurile de handbal. Fetele noastre au plecat hotarate sa se califice!! Astfel: - in minutul 9 scorul arata 6-1 pentru Rulmentul - in minutul 20 ... 10-6 - la pauza 11-8 - in minutul 40 ... 11-11 - in minutul 48 ... 21-17 - in minutul 53 ... 23-19 - in minutul 58 ... 25-21 FINAL: 25-22 O PARTIDA EXTRAIRDINARA!! Un arbitraj corect, foarte restrictiv, care a tinut jocul din scurt sanctionand fiecare intrare in forta. Portarii au facut adevarate minuni! TOATE FETELE S-AU RIDICAT LA ADEVARATA LOR VALOARE! ASTA ESTE RULMENTUL URBAN BRASOV! CAMPIOANA ROMANIEI! www.hcmbrasov.ro :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bravo rulmentul!!!! eu am fost la meciul tur de la brasov si desi sunt rapidist am incurajat echipa tot meciul..mi-a parut rau ca au luat bataie, dar ma bucur de calificare...ma duc si la finala :stars:

mie imi pare rau ca rapid nu mai are echipa buna la handbal :) din echipa de top a ajuns ciuca batailor si a si retrogradat, dar a cumparat locul in prima divizie de la o echipa care s-a retras. poate domnii de la rapid o sa se uite si la echipa de handbal ca odata ne mandream cu ea in europa :)

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A luat Steaua bataie, si tur si retur de la G.C. Zurich. Am fost la meciul retur, si ziceai ca au gauri in palme, asa pierdeau mingile. Comentariul sotului meu a fost: ,,Asta e primul meu meci de handbal pe care il vad, dar cred ca si al lor!!!'' :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ehehhe...frumos sportul asta:handbalul este unu frumos...nu tu conflicte intre patroni nu tu blaturi nu tu invidie....si eu am practicat handbalul la dinamo(echipa de juniori) ,dar m-am lasat pt ca nu aveam timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ehehhe...frumos sportul asta:handbalul este unu frumos...nu tu conflicte intre patroni nu tu blaturi nu tu invidie....

Asta sa crezi tu...nu tu blaturi pentru ca nu isi baga presa coada!!!

nu ai vazut ce se cearta antrenorii intre ei si acuza unu pe altul de blat???!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×