Sari la conținut
Forum Roportal
Floare de Mai

Cafeneaua sufletului - şi-un ceai cu scorţişoară

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta nu e topic din ala unde voi sa-mi puneti intrebari ca sa aflati chestii despre mine. E topic d-ala liber la discutii pentru cine are chef, sau se plictiseste, sau nu si-a baut cafeaua inca. Este foarte posibil sa scriu chiar eu aiureli pe aici, dar inteleg ca imi este permis.

 

Sunt un caz aparte, poate chiar patologic, deci nu va strofocati sa ma descoaseti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Sunt un caz aparte, poate chiar patologic, deci nu va strofocati sa ma descoaseti.

 

atunci ce naiba ai facut topic personal? exista chat pentru restul de bla bla la o cafea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

atunci ce naiba ai facut topic personal? exista chat pentru restul de bla bla la o cafea...

 

Toate topicele personale sunt un fel de chat, inclusiv al tau.

Scrie ce vrea si raspunde la ce vrea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi amintesc ca erau vremuri in care toti ne credeam speciali, diferiti si chiar eram, unii cantau. altii scriau, pictau sau dansau, eram introvertiti sau nu, rai sau nu, altfel sau nu insa nu ne consideram *Sunt un caz aparte, poate chiar patologic, deci nu va strofocati sa ma descoaseti.

...o fi vreo eticheta de firma., o fi semnalul de alarma sau cel de trage de maner in caz ca vrei sa opresti trenul?
n-am sa intreb, ce, cum, de ce doar accentuez ca toata lumea e diferita si se accentueaza ideea ca asta ar fi ceva bolnav, toxic,,,,neeeaaahhh, simpli muritori care nu sunt egali la nastere insa in fata mortii toti suntem egali....tocmai pentru ca sufletul nu are legatura nici cu scortisoara si nici cu cafeneaua .....vinul insa...da.drag.gif
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Toate topicele personale sunt un fel de chat, inclusiv al tau.

Scrie ce vrea si raspunde la ce vrea.

Imi place cum gandesti

 

n-am sa intreb, ce, cum, de ce doar accentuez ca toata lumea e diferita si se accentueaza ideea ca asta ar fi ceva bolnav, toxic,,,,neeeaaahhh, simpli muritori care nu sunt egali la nastere insa in fata mortii toti suntem egali....tocmai pentru ca sufletul nu are legatura nici cu scortisoara si nici cu cafeneaua .....vinul insa...da.drag.gif

 

 

Am scris fiind putin ironica. Nu ma vad bolnava. Poate doar un pic, la cap.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×