Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

se apropie ziua de 1 mai.. zi in care toti o sa avem liber.. si o sa muncim pe branci stand in pat, uitandu-ne la tv. eram curioasa daca printre voi exista si oameni care in acest an, sau de obicei prefera sa plece din orasele supraaglomerate ca sa se duca sa se distreze undeva.. sunt curioasa.. poate imi dati o idee buna de mini-vacanta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca azi stau acasa in contul zilei de 1Mai, cred ca luni am sa fiu la job asa ca....no fun for me :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa fiu la serviciu, dar nici altundeva nu am sa plec, pentru ca nu mai am nici un banut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori la iarba verde, ori acasica. Nu mi-au placut niciodata statiunile de 1 mai. Si apoi...sunt numai buna sa ma iau de mana cu Catalin. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu!!!!!!sa ma iau de mana cu voi!! :)

nu mai vor parinti sa sponsorizeze nimic!!!

Asa..ca poate doar aici pe malul somesului,la un gratar :) :stars:

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca nu plecati nicaieri de 1 mai? eu poate ma duc la mare... daca o fi vremea frumoasa.. ca sa pastrez traditia ca de cativa ani nu a fost an in care sa nu ma duc.. poate doar anul trecut cand pastele a picat pe 1 mai si atunci m-am dus pe 2 mai la mare.. ca sa stau de 1 mai in bucuresti cu familia.

si daca nu plecati.. ce faceti pe aici intr-o zi ca asta.. libera?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se apropie ziua de 1 mai.. zi in care toti o sa avem liber.. si o sa muncim pe branci stand in pat, uitandu-ne la tv. eram curioasa daca printre voi exista si oameni care in acest an, sau de obicei prefera sa plece din orasele supraaglomerate ca sa se duca sa se distreze undeva.. sunt curioasa.. poate imi dati o idee buna de mini-vacanta

La Constanta :stars: :) .mare...plaja...yupiiiiiiiiiiiiiiii :doh:

 

Mare pregateste-te ca venim :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa inteleg ca nu plecati nicaieri de 1 mai? eu poate ma duc la mare...

si daca nu plecati.. ce faceti pe aici intr-o zi ca asta.. libera?

 

Eu sunt la mare...dar nu mi se pare un avantaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai normal ca nu ti se pare un avantaj pt ca tu esti deja obisnuit si nu ti se mai pare nimica special.. dar pt noi care vedem marea de doua ori pe an.. o data de 1 mai si a doua oara in toiul verii.. este ceva mai special. nu crezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lumea de pe aci iese la "un mic si-o bere". Personal am alergie la acest obicei, asa ca oricum as evita prafoasa padure de la marginea orasului.

Unde merg? La birou. Si o sa lipesc ziua de recuperare la recuperarile de Pasti si o sa imi iau un weekend prelungit cand restul lumii va trece inapoi la munca. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×