Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unde e partea amuzanta in ce a spus pisicuta?Ca mie imi scapa potentialul de umor din relatarea ei.

 

Eu parca ti-am zis ca tu prea pui suflet in tot si toate. Relaxeaza-te si intra in dezbatere, ca ai potential. Nu te mai aprinde din orice. Vezi partea amuzanta.

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am fata

 

Eu am doua, si n-am frica. Stiu eu de ce.

 

Unde e partea amuzanta in ce a spus pisicuta?Ca mie imi scapa potentialul de umor din relatarea ei.

 

Situatia, in ansamblul ei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am doua, si n-am frica. Stiu eu de ce.

 

Situatia, in ansamblul ei.

Mai ,nici eu nu am frica pentru simplul motiv ca stiu ce am crescut si stiu ca n-ar accepta asa ceva niciodata,dar sunt destule tinere care accepta astfel de situatii de parca s-ar termina barbatii de pe pamant .Si chiar de s-ar termina,mai bine singura decat cu unul asa.

 

Situatia in ansamblul ei nu e comica si probabil ca majoritatea din cei ce postam aici suntem parinti si e normal sa devii indignat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Situatia in ansamblul ei nu e comica si probabil ca majoritatea din cei ce postam aici suntem parinti si e normal sa devii indignat.

Daca privesti din perspectiva parintelui...si necajitii de saiizeci, lezati in amor, sunt copiii cuiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu compara una cu alta...fii serios... cel de saizeci de ani daca e lezat in amor la varsta asta inseamna ca e un om care toata viata a avut inima zburdalnica si isi merita soarta:)

Daca privesti din perspectiva parintelui...si necajitii de saiizeci, lezati in amor, sunt copiii cuiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu compara una cu alta...fii serios... cel de saizeci de ani daca e lezat in amor la varsta asta inseamna ca e un om care toata viata a avut inima zburdalnica si isi merita soarta:)

Sau poate ca l-a lasat jucaria si a devenit partenera zburdalnica...

Eu stau cu frica...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate ca l-a lasat jucaria si a devenit partenera zburdalnica...

Eu stau cu frica...

Orice moare pana la urma:)))) Acceptarea e esenta vietii:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orice moare pana la urma:)))) Acceptarea e esenta vietii:)))

Zi-i asta si corpului femeii, frematand de dorinte. Cu gura e usor...dar nu suficient.

La dialog ma refer.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×