Sari la conținut
Forum Roportal
Alexandra59

Antrenament fund si picioare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In fine..lumea are probleme mai grave si eu ma plang pt 3 cm in plus..nu mai conteaza..

 

Nu conteaza ce probleme au altii, fiecare cu problema lui. Daca altii au probleme grave, nu inseamna  a ta nu conteaza pt tine.

Exact cum mi-am imaginat, nu e nimic dezastruos. Ai constructie frumoasa, picioare drepte si fundul in armonie cu restul corpului, doar ca talia e putin mai plina. Poate ar trebui sa lasi funtul in pace si pt talie ar trebui sa lucrezi. Trebuie sa topesti micul colacel de acolo si ai rezolvat. Cred ca poti rezola fara prea mare efort, trebuie doar sa te hranesti sanatos si sa faci miscare. Nu exercitiile te-au latit putin, pt ca nu ai muschi acolo, ai tesut adipos. Parerea mea. La varsta ta, nu cred ca este o problema sa dai 2-3 kg jos.

Esti tanara, iti poti modela corpul cum vrei. Curaj si incredere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza ce probleme au altii, fiecare cu problema lui. Daca altii au probleme grave, nu inseamna  a ta nu conteaza pt tine.

Exact cum mi-am imaginat, nu e nimic dezastruos. Ai constructie frumoasa, picioare drepte si fundul in armonie cu restul corpului, doar ca talia e putin mai plina. Poate ar trebui sa lasi funtul in pace si pt talie ar trebui sa lucrezi. Trebuie sa topesti micul colacel de acolo si ai rezolvat. Cred ca poti rezola fara prea mare efort, trebuie doar sa te hranesti sanatos si sa faci miscare. Nu exercitiile te-au latit putin, pt ca nu ai muschi acolo, ai tesut adipos. Parerea mea. La varsta ta, nu cred ca este o problema sa dai 2-3 kg jos.

Esti tanara, iti poti modela corpul cum vrei. Curaj si incredere!

Multumesc :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×