Sari la conținut
Forum Roportal
Alexandra59

Antrenament fund si picioare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca aveti dreptate, e probabil sa fie vorba doar de niste calorii in plus. Nu stiu unde mi-a fost capul de nu m-am gandit la atat de evidentul fapt subliniat magistral in cartea "Blini i balalaika peryodizatchnya" a profesorilor sovietici S. Djugasvili si A. Chikatilo (editura Krasniy Kapitalism, Tallin, 1978).

Nu prea m-am odihnit, asa ca e posibil ca unele din lucrurile de aici sa nu aiba prea mult sens.

Bine, am stat intins tot week-end-ul, doar ca era din cauza unei stari catatonice pricinuite de o encefalita cronica ce ma mai chinuie din cand in cand.

Vreau sa ne gandim la un plan prin care sa aducem sub ascultare muschii aceia rebeli si placuti ochiului.

Care sunt obiectivele pe care le urmariti? Un fund mai mic si mai bombat sau unul mai mare si mai bombat? Aceasta-i intrebarea.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fundul tip Kardashian e la moda. Dar zice un doctor estetician ca si-a bagat implanturi fesiere.

Alexandra, tu de care fund iti doresti? Ca si Kardashian, ori ca si Jennifer. Lopez?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exercitiile sunt foarte bune, insa tie iti trebuie momentan doar miscare. Plimbari si alte din astea, nu exercitii de formare a corpului.

Tu nu stii sa mananci, asta in primul rand. Nu conteaza atat de mult CE mananci, cat conteaza CUM mananci, CAT mananci si CAND mananci. Invata intai cei patru 'C' pe care i-am 'capsat' si abia apoi apuca-te de exercitii.

mersi, asa e, m am aruncat cu capul inainte fara sa ma informez, dar pana una alta, nu e ceva definitiv nu? daca nu mai lucrez muschii aceia poate o sa revina la forma initiala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fundul tip Kardashian e la moda. Dar zice un doctor estetician ca si-a bagat implanturi fesiere.

Alexandra, tu de care fund iti doresti? Ca si Kardashian, ori ca si Jennifer. Lopez?

:)) nu mi doresc nici kardashian, nici j lo, imi plac cum arata modelele de la victoria's secret

Poate sa se si lase, nu se stie.

Mai mult ca sigur se lasa, cum se lasa si sanii cand nu mai sunt lucrati.

asta imi mai lipsea :(..daca stiam nici nu ma apucam. inainte eram numai bine..nu stiu ce mi-a trebuit...

Eu stiam ca barbatii prefera fundul mare smile.png Bine, nici nu imi dau seama ce inseamna "mare" pt tine.

poate, dar nu sunt obisnuita cand ma vad in oglinda..mie una, nu imi place, aveam 90..am 93

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa se si lase, nu se stie.

Mai mult ca sigur se lasa, cum se lasa si sanii cand nu mai sunt lucrati.

 

Asta tine de dimanica gravitationala. Pana nu vezi, nu te poti pronunta.

Unele funduri se pot lasa, altele nu. Depinde de forma si marime.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am zis, mai mult, daca te antrenezi incorect poti consuma din muschi, apoi o sa fie ori plat, ori o sa aiba forma intalnita la persoane supraponderale.

Stii, genul ala de fund de ai impresia ca este un fund mai mic in ala mai mare, care cand incerci sa il flexezi se intareste doar in zona mediana si e flasc spre exterior.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate, dar nu sunt obisnuita cand ma vad in oglinda..mie una, nu imi place, aveam 90..am 93

 

Nu-mi pot da seama cum arata dupa circumferinta, sunt mai multe de luat in calcul. Daca vad, e altceva, mai ales ca sunt femeie si sunt obiectiva.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta tine de dimanica gravitationala. Pana nu vezi, nu te poti pronunta.

Unele funduri se pot lasa, altele nu. Depinde de forma si marime.

 

Eh, pai nu vedeti ca ii e rusine sa puna poza? Nici pe voi, care sunteti femei, nu va asculta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×