Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

super tare serialul......am vazut 18 episoade din seria 2.....hmmmm..........am impresia ca la sfarsit o sa fim sezamagiti, pt ca sunt prea multe mistere si nu cred eu ca au ei niste explicatii geniale la ele. dar poate ma insel si ne da pe toti pe spate finalul :yahoo:

 

 

sunt de acord cu tine, tocmai ce am vazut ep 18 (ultimul care a aparut cred) din a doua serie !!)

daca scenaristii gasesc o dezlegare acceptabila multitudinii de mistere si intortocheli din serialul asta eu le dau un premiu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ma oftica sa tot vad cate un episod pe saptamana :yahoo:, e chiar misto , si io sunt curioasa cum se termina , nu vreau sa ma dezamageasca :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt fan...care e personajul vostru preferat? mie imi plac mult loccae si sawer. nu imi place caate fiindca mi se pare falsa.nici jacca fiindca prea face pe sefu-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bre ce au astia au murit 5 deja :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello people,

Am si eu niste intrebari...

Cine credeti ca sunt "THE OTHERS"?

Ce este de fapt insula aceea?

Ce final va avea seialul?

Probabil nu stie nimeni raspunsul, dar macar ne dam cu parerea pana la un nou episod... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bre ce au astia au murit 5 deja :o:

 

 

deja cred ca prevad un posibil final daca astia AU INCEPUT SA MOARA PE CAPETE : supravietuieste Jack si se trezeste din somn: ufffa ce cosmar ... se facea ca eram pe o insula .... :offtopic:

Editat de jojodor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de acord cu tine, tocmai ce am vazut ep 18 (ultimul care a aparut cred) din a doua serie !!)

daca scenaristii gasesc o dezlegare acceptabila multitudinii de mistere si intortocheli din serialul asta eu le dau un premiu 8)

e super tare serialul am vazut si prima si a doua serie...dar as vrea sa o iau pe a treia oare cine a vazut-o deja :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hello people,

Am si eu niste intrebari...

Cine credeti ca sunt "THE OTHERS"?

Ce este de fapt insula aceea?

Ce final va avea seialul?

Probabil nu stie nimeni raspunsul, dar macar ne dam cu parerea pana la un nou episod... :o:

"CEILALTI" SUNT NISTE OAMENI NORMALI CARE FAC EXPERIENTE PSICOLOGICE....ASA CRED AM VAZUT A DOUA SERIE

 

e serialul preferat :sorry:

 

las ca vezi ce mult se schimba lucrurile :) io am vazut pana la a treia parte a serialelor 8) astept acu de prin ianuarie sa mai apara si celelalte :doh: :o:

DE UNDE AI VAZUT A TREIA SERIE? pe canalul ABC vor trasmite a treia serie de pe 4 oct...CE NOROC AI?VREAU SI EU PLSSSSS!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"CEILALTI" SUNT NISTE OAMENI NORMALI CARE FAC EXPERIENTE PSICOLOGICE....ASA CRED AM VAZUT A DOUA SERIE

DE UNDE AI VAZUT A TREIA SERIE? pe canalul ABC vor trasmite a treia serie de pe 4 oct...CE NOROC AI?VREAU SI EU PLSSSSS!

joanna bause muuuuuuulta bere cand a "vazut seria a 3-a din lost"..sau cand o astepta prin ianuarie :o:

 

cat despre "experimentele psicologice" ei bine..la ele nu ma gandisem! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am devenit dependent de serialul asta. E prea tare.Tocmai ce am terminat de vazut seria 2 si acum astept cu nerabdare s.3 .In special imi place Sawyer ca nu are nici un stres, omul e cu cumbinatiile lui :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×