Sari la conținut
Forum Roportal
alex19051988

Calculator si Televizor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa cumpar un monitor Led Full HD care sa mearga atat ca si calculator cat si ca televizor asa cum sunt televizoarele Led. Diagonala minima sa fie 24 inch, sa fie Full HD si sa aiba inclus atat pentru cablu de internet de la RDS cat si wireless. Pretul maxim care as putea plati este 1000 RON. Am vazut la unele televizoare Led in review-uri spun multe persoane ca nu merge wireless daca nu cumperi un adaptor si de astfel de televizoare nu am nevoie care scrie ca este inclusa functia wireless, dar nu este functionala daca nu cumperi un adaptor. Nu conteaza daca este televizor Led Full HD in loc de monitor Led Full HD numai sa mearga ca si PC ca sa pot naviga pe internet (cablu de internet si wireless) prin intermediul unei tastaturi si a unui mouse, iar pretul sa nu treaca de 1000 RON. Dati-mi toate ofertele care le stiti atat pentru monitoare cat si pentru televizoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa cumpar.... Dati-mi toate ofertele care le stiti atat pentru monitoare cat si pentru televizoare.

 

 

:rot:

 

 

'va rog!'....?!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La televizoare m-am uitat pe internet, dar la monitoare LED Full Hd nu ma pricep care merg atat pentru navigare internet cat si pentru televizor. Stiu ca acum 2 ani si-a cumparat verisorul meu un astfel de monitor si am vazut ca merg ambele functii fara sa aiba o unitate centrala separat doar tastura si mouse si un loc in care puteaa sa introduci cablul de internet.

Editat de alex19051988

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×