Sari la conținut
Forum Roportal
Lorena21

Buna! Am urgenta nevoie de ajutor. Este o iamgine atasata mai jos cu un mic dispozitiv care nu stiu ce este. Prietenul meu il ascundea de mine!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca esti asa destept ,spune-mi te rog un dispozitiv cam in genul acestuia ,sau cu functii audio,video sau mai bine zis un program poate fi instalat si in calculator,adica de catre altcineva fara ca tu sa stii si acel cineva sa vada si sa auda tot ce e in casa ta? Te rog sa o tratezi ca o intrebare serioasa,pentru ca asa si e.Si nu te iau de prost,ci doar de incapatanat:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca individul i-a pus ei si ceva soft de supraveghere in PC si nu numai, poate si in telefon.

Daca ea a avut PC-ul stricat din mai stiu eu ce motiv sau si-a cumparat un laptop sau tableta noua, mai mult ca sigur ca baiatul i-a bagat si o chestie bagacioasa in laptop si/sau tableta, sa stie "cum mai sta cu sanatatea".

 

Bag seama ca si in masina are un dispozitiv de genul asta.

Editat de romania inedit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În primul rând ce postezi acum n-are nicio legătură cu băşcălia de mai sus, hai ca nu ma prind de data asta.

Si in al doilea, citeste de la pagina 2.

Pacat ca nu te-ai prins.Eu chiar voiam un raspuns si ceva imi spune ca poti sa mi-l si dai ,dar na...superficialitatea asta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×