Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 1 oră, gargbird a spus:

Asta a fost un compliment, sper.

Mă gândesc din ce în ce mai serios să-mi iau job de sezon, da' mi-e teamă că nu mă mai lasă ăștia să plec. Mai trebuie să lucrez doar la burtă.

poti folosi una falsa, de gravida.

aici a venit cu limuzina mosul, cu sofer, in acest an, la targ. tu bagi direct cu motorul. Vei fi Mosu' Cool

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!!!

Am iesit din casa sa vad ce mai e afara.   Omu' se lauda ca mi-a curatat masina LUNA, sa am grija ... dar in drum am avut de trecut peste un loc special sa curga apa de pe munte la vale si face un mic parau cand ploua iar cand l-am traversat apa a ajuns la vreo 5 metri inaltime ca in reclame cand arata despre masini puternice pe toate terenurile.   Am avut placerea sa ud fara intentie rea toata masina, dar si altii faceau la fel  :meeting:  n-o sa aibe altceva de facut decat sa stearga masina zilele astea.

Mi-a placut insa peisajul cum aratau muntii, parca eram in Himalaia, ceata si norii doar au inceput sa se ridice sa avem un orizont mai larg dar chiar ca n-am mai vazut asa o scena de speriat in acest Stat, mai vedeam in filmele cu Dracula scene asemanatoare.  Parca si vegetatia era alta desi nu prea se schimba nimic in acel departament.   

Si acum va incepe evenimentul minunat pentru altii, ca pentru mine e alt sezon.      

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

„Ea era frumoasă ca umbra unei idei,

A piele de copil mirosea spinarea ei.

....

Ea era frunoasă ca umbra unui gând.

Între ape, numai ea era pe pământ.”

 

Muah și la mulți ani! :smile::laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×