Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa ce ai platit deja, mergi pan-la capat.  Chiar daca nu vei vrea sa lucrezi in meseria asta, dar termini, iti iei Diploma si-l pui in rama!!!  

Urmeaza de cumparat carti in caz ca nu se ofera, aici se cumpara scump si se vand inapoi aproape gratuit, copiii mei pastreaza toate cartile la mine ca nu se stie niciodata si am dat foarte multi bani pe ele.   Computerul sa mearga perfect, telefonul, masina, daca se cere haine speciale de laborator sau ceva e bine de achizitionat pana incep cursurile, ca si alimente care te mentin in forma.   Mere sa ai in casa si langa tine, ca au de toate intr-un fruct.   Cafea si zahar sau miere sa fie la indemana mereu.  

Daca prioritezi si planifici activitatile si ce mai ai de facut, totul pica la fix si stress e mai putin, dar esti la curent cu astea.   

Sa ai mereu intrebari!!!  

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stu, o sa petrec câteva zile in singuratate. 

Editat de Cezara6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 7/20/2021 at 11:25 PM, Stu' said:

Gata! Sunt pe lista de admisi.

Sunt studenta din nou!

Iuhuuu

E bine, draghe! E bine. Și vorbesc din proprie experiență. Îți vei umple timpul cu chestii interesante și inedite, vei avea parte de lecturi disciplinate care îți vor lărgi perspectiva, îți vei face noi prieteni. Deci pe ansamblu e mai mult decât ok, așa că dă-i bătaie! :smile: 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma cunoaste pe mine ?

Cine? Cine?

Asa este. Numai de castigat am, nimic de pierdut. Si asa mintea mea merge continuu, macar sa o ocup cu ceva serios, nu doar cu lecturi din secolul 17-18 :P  :))))

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
11 hours ago, Stu' said:

Cine ma cunoaste pe mine ?

Cine? Cine?

 

Nuș cine te cunoaște. :smile: Dar io ti țuc, măcar așa, din când în când și numai pe forum! :laugh:

11 hours ago, Stu' said:

 

Asa este. Numai de castigat am, nimic de pierdut. Si asa mintea mea merge continuu, macar sa o ocup cu ceva serios, nu doar cu lecturi din secolul 17-18 :P  :))))

Eh, mai sunt și unele lecturi din sec. 17-18 de care e bine să ținem cont, măcar așa, pentru istoria culturii. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi propun sa strang bani, acum cum nu mai fumez e ocazia ideala și sa plec la mare pt 2 zile. Sa stau sa citesc pe plaja ceva din Chamfort... Ar fi plăcut! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×