Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Felicitari, Stu! E grozav si te sustin ^_^

Eu voi incepe un master nou. Diferit de domeniul meu si sunt foarte bucuros in legatura cu el.

Probabil dupa ce termin si cu partea de doctorat, deci peste ceva ani, dupa 40 ani, voi da la filosofie.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oioioioi . Multumesc!!

Harnic, as usual.

La ce master dai?

Eu cand ma gandesc ca vin 3 ani cu 2 master si apoi specializari...mai bine nu ma mai gandesc :)))

oricum, in primul rand vreau licenta sa pot face voluntariat in domeniu. Vad si daca si cand o sa si traiesc din meseria asta. 

Ingineria nu ma mai satisface. Si-a facut treaba, e timpul de alte timpuri in viata mea.

Sper sa ma pot tine de treaba, nu e ca si cum am mult timp liber la dispozitie...

 

Editat de Stu'
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti va prinde bine. La Psihologia din Cluj se insista mult pe terapia cognitiv-comportamentala.

Psihanaliza deloc, restul terapiilor nu se aprofundeaza. Pe acelea va trebui sa le studiezi singura.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma atrage de ceva vreme si psihanaliza lacaniana si terapia prin individuatie si tehnica teatrala.

Voi vedea, daca am zile, ce-oi construi din toate astea. 

Ma vad practicand meseria asta intr-un mod complex si adaptativ pana in ultima zi a vietii mele.

Editat de Stu'
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intreb ca nu stiu, aceste planuri de studiat cat costa in Romania sau sint gratuite???   succes la toti care prefera educatia in loc de relaxare sau altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×