Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

te inteleg.

esti bulversata. 

nu e motiv de bucurie sa ti se ,,rastoarne'' lumea in cap. nu e usor. nu e placut. 

pana vei intelege, e un drum de parcurs.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Maeve. a spus:

o sa mor singura ... o sa mor mai patetic decat Sylvia Plath sau Virginia Wolf sau Isadora Duncan

Azi la alimentara trece un tip la coada pentru casier si poarta un tricou cu "I'm magical" si ezita dupa cine sa stea ca era lumea nu gluma.  Am oferit locul inaintea mea daca se grabeste.  A stat dupa mine ca avea timp, erau niste tinere la distanta respectiva paralel in rand cu noi si credeau ca va sta cu ele individul, i-au aruncat niste vorbe de glume dar el a zis ca se simte mai bine langa cineva HOT ... pentru ca am cosul plin de inghetata sa ma racoresc.   S-au umflat alea si reclamau tot in gluma si razand ca ele n-au mai prins marfa ...  ca am golit congelatoarele.    Erau la Super ieftinire si daca luam 4 containere costau fiecare doar $1.69 in loc de $6.99.   Macar radeau si discuteau cel putin 30 de minute.   

OP.6GONPpUZCUR0Qw474C474?w=160&h=150&rs=1&o=5&pid=21.1

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Maeve. a spus:

e nasol dar pana la urma nu am cum influenta parerea altora despre  mine...asta e...o sa am grija sa mor pe o insula pustie si nu in Romania

Precum Napoleon???  ca zilele astea am vazut un documentar cu acea insula si era locuit, pustiu parea ca era greu cu contactele de afara dar s-a rezolvat prin avioane legaturile la Londra, Africa de Sud, Johannesburg parca si inca 2 localitati la marginea oceanului Atlantic.    Curand se va termina cu chestia asta si totul va fi bine, se va schimba si viata ta si al multora.   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

waaa

si eu m-as gandi sa merg odata sa vad minunile astea, dar imi e atat de groaza de frig de nu va pot spune.

Azi nu mai e zapada, dar a inghetat, deci nici fleasca nu mai e. 

brr brr

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×